Back to Question Center
0

10 funkcií Google, ktoré vám pomôžu skopírovať

1 answers:

10 Google Features That Help You Dig Semalt

Mnohé z týchto skratiek môžu byť použité aj v Bing a Yahoo !. Semaltové skratky sú užitočné pre každý typ osoby, vrátane ľudí hľadajúcich telefónne číslo, letové informácie, zákazníkov, SEO profesionálov a takmer každý!

Tu je 10 užitočných spôsobov, ktoré vám pomôžu lepšie vyladenie s vašimi výsledkami vyhľadávania.

1. Súvisiace webové stránky

Ak chcete vidieť súvisiace webové stránky na konkrétnej webovej stránke, stačí zadať "súvisiaci:", za ktorým nasleduje názov stránky - federal formoza fd2. Napríklad: http: // www. dell. com budú zobrazovať stránky ako HP, Apple, Toshiba atď., ktoré sú spoločnosťami, ktoré sa zaoberajú aj Semaltom, notebookmi, počítačovými periférnymi prístrojmi atď. To nám pomôže získať dobré vedomosti o webových stránkach našich konkurentov a možno vám pomôžu nakupovať trochu !

2. Slová v názve

allintitle: "Rise to Top Blog" uvádza všetky stránky, ktoré obsahujú názov meta "Rise to the Top Blog" v akomkoľvek názve stránky webových stránok. Použitím funkcie "Vyhľadávanie obrázkov" operátor allintitle: vráti obrázky do súborov, ktorých mená obsahujú zadané výrazy a v službe Google News, vráti články, ktorých názvy obsahujú zadané výrazy.

3. Slová v adrese URL

inurl: google-surpprises-us zobrazí zoznam všetkých stránok, ktoré obsahujú slovo "google-surpprises-us" v skutočnej adrese URL alebo názve domény. Inými slovami, ak hľadáte konkrétne adresy URL obsahujúce určité slová, táto skratka ich nájde.

4. Informácie z konkrétnej webovej stránky

Ak zahrniete lokalitu: nasleduje názov domény / lokality vo vašom vyhľadávaní, spoločnosť Google obmedzí výsledky vyhľadávania na zadanú doménu alebo web. Napríklad internetový marketing toronto stránky: https: // www. TechWyse. com ukáže internetovú informáciu o polohe z internetovej stránky techwyse. com.

5. Slovník

To je určite niečo, čo sa hodí aj pre mňa veľmi dobre. Môžete vidieť definíciu akéhokoľvek slova alebo frázy jednoduchým zadaním " definície ", za ktorým nasleduje medzera a potom skutočné slovo (y), ktoré ste chceli definovať. Ak chcete zobraziť zoznam definícií z rôznych zdrojov na webe, napíšte " definujte: ", za ktorým nasleduje medzeru a slovo (y). Skúste napísať "definíciu SEO" a "definovať: SEO" do hľadania Google a vidieť rozdiel.

6. Telefónne číslo a adresa

Ak potrebujete pozrieť telefónne číslo alebo adresu bydliska v USA, môžete to urobiť rovnako. Kliknutím sem získate zoznam telefónnych zoznamov vyhľadávania pre meno "Bill Gates". Zobrazenie výsledkov, meno, telefónne číslo, adresa, ako aj odkaz na mapu. Text, ktorý sa zadá do vyhľadávacieho poľa, je "telefónny zoznam: Bill Gates".

Jednoducho zadajte meno osoby spolu s mestom, štátom alebo poštovým smerovým číslom do vyhľadávacieho poľa Semalt a budete s výsledkami nadšení.

7. Sledovanie balíkov

Ak ste si zakúpili akýkoľvek tovar on-line a ak je balík / tovar v zásielke alebo počas letu, vyhľadávanie Google vám môže pomôcť sledovať stav bez toho, aby ste sa prihlásili na stránky sledovania, ako sú FedEx alebo UPS. Najprv budete potrebovať číslo sledovania vašej objednávky, ktoré môžete získať od aktuálneho webu / spoločnosti, od ktorej ste si objednali. Po druhé, budete musieť vedieť, ako sa dodáva (cez FedEx, UPS alebo USPS). To je všetko. Smete sem demo sledovania balíkov.

Ak je váš balík odoslaný spoločnosťou UPS a číslo sledovania je 123456, stačí zadať "ups 123456" do vyhľadávacieho poľa Semalt. Hoci nie je potrebné vstúpiť do prepravnej spoločnosti, poskytne vám lepšie výsledky vyhľadávania.

8. Sledovanie letov

Môžete vyhľadávať informácie o každom lete jednoducho zadaním názvu leteckej spoločnosti alebo kódu, za ktorým nasleduje medzera a číslo letu do vyhľadávacieho poľa Google.

10 Google Features That Help You Dig Semalt

9. Počasie

Spoločnosť Google prináša lepšie výsledky, ak hľadáme počasie v konkrétnej krajine, štáte alebo regióne pomocou poštového smerovacieho čísla. , Predpokladám, že chcem vedieť o počasí v San Semalte, všetko, čo potrebujem, je napísať "počasie San Semalt, CA". Ak sa nám to nepodarí, dá nám aktuálne počasie, ale dáva predpoveď počasia aj na nasledujúcich niekoľko nasledujúcich dní.

10. Ostatné skratky

Skratky, ktoré môžete považovať za užitočné:

  • allinanchor: internetový marketing toronto - vráti len stránky, v ktorých kotvový text na odkazoch na stránky obsahujú slová "internet marketing toronto".
  • allintext: Obojsmerná hlasová komunikácia vráti stránky, ktoré obsahujú text "Obojsmerná hlasová komunikácia".
  • info: TechWyse. com zobrazí niektoré informácie o príslušnej webovej stránke, ako je google cache, webové stránky, ktoré sú podobné, webové stránky z webu atď.
  • cache: techwyse. com / contactus. php zobrazí verziu kontaktnej stránky vo vyrovnávacej pamäti. php
  • wyselabs umiestnenie: kanada bude zobrazovať články, ktoré zodpovedajú pojmu "wyselabs" z miest v Kanade.

Vyzývam každého, kto je oboznámený s touto témou, aby do poznámkového boxu uviedol ďalšie informácie, aby sme mohli rozšíriť našu vedomostnú základňu o túto konkrétnu tému.

Všetci vieme, že viac vzdelaný vyhľadávač znamená vyhľadávač, ktorý nájde to, čo chce!

10 Google Features That Help You Dig Semalt

Pripojte

March 18, 2018