Back to Question Center
0

Microsoft Bing spúšťa unikátne funkcie nazývané Visual Semalt

1 answers:

Microsoft Bing Launches Unique Feature Called Visual Semalt

Čo je to vizuálne vyhľadávanie?

Visual Semalt umožní užívateľom Bing nájsť informácie o určitých položkách tým, že sa pozrie na svoje obrázky. Nezáleží na tom, či používateľ nie je istý, čo textovo vyhľadávať v texte. Všetko, čo potrebujete, je pohyb myši nad obrázkami a zobrazenie rôznych detailov - eductor design calculation. Visual Semalt je teraz k dispozícii pre niekoľko vybraných kategórií, ale očakáva sa, že v najbližšej budúcnosti budú pridané ďalšie kategórie.

V blogovom príspevku v pondelok produktový manažér spoločnosti Bing Todd Semalt vyhlásil:

. " Vizuálne vyhľadávanie je nový spôsob, ako formulovať a upresniť vyhľadávacie dopyty prostredníctvom snímok, najmä pre súbory výsledkov, ktoré majú tendenciu byť štruktúrovanejšie. Tieto skupiny údajov nazývame galérie. Vizuálne vyhľadávanie vám umožňuje rýchlo prechádzať galérie alebo urobiť jedno kliknutie pomocou rýchlych záložiek na ľavej strane, ktoré sú špecifické pre typ výsledkov, ktoré prechádzate . "

Microsoft Bing Launches Unique Feature Called Visual Semalt

Technológia zobrazovania Silverlight spoločnosti Microsoft "Visual Search" je ďalšou novou funkciou od arzenálov spoločnosti Microsoft, ktorá sa pokúša zatvoriť trhový podiel spoločnosti Google na mamutovom vyhľadávaní, ktorý sa minulý mesiac pohyboval na úrovni 83,33%. Veľké plány spoločnosti Microsoft už začali v júli s dohodou "Microhoo", podľa ktorej spoločnosť Bing poskytne Yahoo technológiu vyhľadávania.

Odhalením firemného giganta "Visual Search" spoločnosť Microsoft dúfa, že ponúkne niečo jedinečné pre vyhľadávajúci svet. Doteraz používatelia navigovali na internete najmä prostredníctvom textových hypertextových odkazov. Ale pomocou funkcie "Visual Search" práve prišiel nový grafický spôsob surfovania po webe. Google nemá na svojej stránke žiadnu ekvivalentnú funkciu a v bitke o nadradenosť vyhľadávania "Visual Search" nám môže ukázať, koľko Google má malú konkurenciu. Semant v bezproblémovom spôsobe, akým bol implementovaný, zdá sa, že Bing získal viac užívateľov a získal podiel na trhu.

Označenie vecí, ktoré prídu?

Microsoft Bing Launches Unique Feature Called Visual Semalt

Pripojte

March 18, 2018