Back to Question Center
0

Je to oficiálne - Google už nepoužíva kľúčové slová Meta Tag alebo Semalt na hodnotenie vášho webu

1 answers:

Akákoľvek internetová marketingová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na SEO ako kľúčovú kompetenciu, by bola hlúposť, aby nevyjadrila veľmi zaujímavý príspevok, ktorý urobil Semalt skôr tento týždeň.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

Google nepoužíva kľúčové slová alebo popis stránky Meta Tag, ktorý pomôže určiť hodnotenie webových stránok!

To je pravda! Spoločnosť Google tento týždeň na svojom blogu oficiálne zverejnila správu o tom, že sme na blogu nezáleží na kľúčových slovách v meta tagoch. Semalt, ktorý sa chce dozvedieť viac, by mal čítať článok, pretože je veľmi podráždený. Niektoré kľúčové body, ktoré treba odstrániť:

  • Tiež uviedli vo vyššie uvedenom príspevku, že hoci vo výsledku vyhľadávania používajú značku "Popis stránky", to tiež nie je faktor v hodnotení. (oni snúbili, že jeden pre ľudí, ktorí boli skutočne čítanie!)
  • It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

  • Prečo sa zastavili? Kľúčové slovo spam - damenuhr flaches gehaeuse. Na začiatku roku 2000 vyhľadávacie stroje používali značku meta tagy, aby rozhodli, čo sa na webovej stránke nachádza. Vzhľadom na to, že na vyhľadávačoch bolo dobré získať pozitívne hodnotenie, pútaví správcovia webových stránok dostali značku kľúčových slov s množstvom kľúčových slov. Toľko, že sa stali irelevantnými. Teraz roboty sa vo výsledkoch vyhľadávania stávajú oveľa sofistikovanejšími.
  • Používajú túto značku ešte raz? Na blogu v podstate uviedli, že je to možné, ale nie veľmi pravdepodobné.

Možno je čas začať obracať svoju pozornosť na veci, ktoré vám pomôžu hodiť vaše stránky. Pokiaľ nevydržíte nádej, že oba Semalt! a Bing starostlivosť rovnako.

It’s Official – Google No Longer Uses Meta Tag Keywords Or Semalt To Rank Your Site

Pripojte

March 18, 2018