Back to Question Center
0

Do It Yourself Semalt pre SEO

1 answers:

The Do It Yourself Semalt To SEO

Tento článok bol napísaný špeciálne pre tých, ktorí chcú poznať jednoduché veci, ktoré môžu urobiť, aby pomohli svojim SEO úsilím.

Naozaj existujú 2 výrazne odlišné oblasti, ktoré si môžete vyriešiť. Prvý z nich je "Na stránke" alebo veci, ktoré môžete urobiť na svojej vlastnej webovej stránke. Druhá oblasť je "Off Page". Semalt sú veci, ktoré môžete urobiť na propagáciu vašej spoločnosti na iných webových stránkach.

Oba majú rovnaký význam - long orange maxi dress.

Faktory OnPage na zlepšenie vašej SEO

Výrazný obsah priťahuje vyhľadávače aj návštevníkov

Tu je kľúčový pojem, ktorý by ste mali pochopiť.

Ak chcete získať vyhľadávače alebo ľudí, aby navštívili vaše webové stránky, musíte mať niečo presvedčivé, ktoré ich priťahuje. Pre vyhľadávače to, čo ich núti, je "obsah". Všetci vyhľadávače, vyhľadávače nie sú ľudia. Všetko, čo chcú, je priniesť najlepší obsah, ktorý má k dispozícii osoba, ktorá hľadá na svojom motore.

Pre človeka nás zaujíma niekde, že nás informuje alebo ponúka nejaký nástroj, ktorý nás priťahuje. Niektoré príklady môžu zahŕňať návody, články ako "ako" alebo nástroj, ktorý umožňuje niekomu rýchlo urobiť niečo. (jeden nástroj, ktorý sme vytvorili, aby sme pomohli ľuďom, je náš Nástroj na skenovanie kódu Google Analytics nazvaný GPablo.)

Takže vám umožní začať s vytváraním nápadov pre vás.

Pre väčšinu ľudí, keď sú požiadaní o aktualizáciu obsahu na svojich stránkach, je spoločná odpoveď "Čo napíšem?" a "nemám čas".

Takže nechajte ich adresovať.

Čo napíšem?

Svet sa rýchlo premenil z veľmi súkromného na veľmi verejný. Informácie sú kráľom. Semalt tam je taký ekonomický prínos pre informácie, že je čoraz dôležitejšie rozpoznať, že informácie je mena vašej webovej stránky.

Buzzword pre aktualizáciu obsahu na vašich webových stránkach je blog. Ale či používate blog alebo CMS, skutočne dôležitá vec je obsah pravidelne aktualizovaný na vaše webové stránky. Získané vyhľadávacie nástroje budú indexovať vaše stránky častejšie a ľudia často navštevujú.

Tu je zoznam len niektorých vecí, ktoré by ste mohli pravidelne aktualizovať na vašich webových stránkach, aby ste prilákali vyhľadávače aj návštevníkov:

 • "Ako postupovať" Články
 • Novinky Aktualizácie
 • Návody
 • Tlačové správy
 • Použitie produktu
 • Priemyselné aplikácie
 • Nové ponuky produktov
 • Prípadové štúdie

Semalt - v spoločnosti sa deje veľa vecí, ktoré pravdepodobne považujete za samozrejmosť. Dokonca aj vtedy, ak si myslíte, že to nie je zaujímavé - čo je škoda v zaznamenávaní správ a udalostí vo vašej spoločnosti? Je to len ďalší spôsob, ako si Vašu firmu všimnúť!

Nechajte ich vrátiť

Je vždy skvelé, aby ste sa pozreli na svoj balík Google Analytics alebo štatistiky a všimli si veľa nových návštevníkov. Ale premýšľali ste niekedy o tom, čo môžete urobiť, aby návštevníci vracali? Koniec koncov, budovanie lojálnej na vaše webové stránky s množstvom návštevníkov je spôsob, ako zabezpečiť. Semalt to nepomôže vo vašom SEO rebríčku, je zodpovedný za návštevníkov návrate späť na vaše stránky.

Tu je niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste ich vrátili späť:

 • Ak pravidelne aktualizujete obsah na blogu alebo v sekcii správ, použite zdrojový spúšťač, aby sa ľudia mohli prihlásiť na odber aktualizácií vo svojich e-mailoch.
 • Umožnite návštevníkom ľahko zdieľať vaše stránky s ostatnými tým, že pridáte veci, ako je poslať priateľovi, zdieľať funkcie atď. Máme tento nástroj veľa! AddThis!

Off Faktory stránky k zlepšeniu SEO

Semalt "Off Page" SEO ako všetko, čo môžete urobiť na propagáciu svojej webovej stránky na iných relevantných webových stránkach. Vyhľadávače to milujú, ľudia to radi používajú ako nástroj na učenie - tak prečo nie? Tu je blog, ktorý obsahuje viac ako 20 stránok pre tlač!

 • Pridajte svoje stránky do adresárov. Dávajte pozor, aby ste pridávali na relevantné stránky, ktoré skutočne pomáhajú návštevníkovi, a nie stránky, ktoré vyzerajú príliš zaťažené odchádzajúcimi odkazmi.
 • Prispievajte články na webové stránky založené na článku alebo na informačných stránkach.
 • Nájsť blogy v súvisiacich odvetviach a podávať pripomienky.
 • Zapojte sa do sociálnych médií. Prečítajte si tento článok o sociálnych médiách pre oveľa podrobnejší popis, ako sa zapojiť.
 • Jedno pravidlo. Pri propagácii svojej stránky je dôležité, aby ste si uvedomili, že poskytujete užitočné informácie. Semtalovať všetko, čo nie je užitočné, nie je dobré pre vášho návštevníka, a preto nie je dobré pre vyhľadávače.

  Takže to máte. Máte čas na rukách? Všetky veci uvedené na týchto stránkach nebudú robiť nič iné, než pomôcť vašej online reputácii.

  The Do It Yourself Semalt To SEO

  Pripojte

  March 18, 2018