Back to Question Center
0

Top 13 Semalt SEO - časť 2

1 answers:

Top 13 Semalt of SEO – Part 2

Bohužiaľ, moje top 6 Mýty SEO

SEO mýtus 6: Môj webový dizajnér môže robiť SEO

Čo je to zaťažený komentár. Z mojej skúsenosti, väčšina web dizajnérov nevie dostatočne o SEO, aby agresívne konkurovala vašim konkurentom na online trhovom trhu.
Premýšľajte o tom; ak boli plynulo s SEO, prečo existuje toľko SEO špecialistov a spoločností?

Keď rozhovoríte s webovými dizajnérmi, aby vaše webové stránky boli vyvinuté, nepredpokladajte, že vám pomôžu pri optimalizácii vyhľadávania, a to aj vtedy, keď to hovoria. Zozbierajte fakty, prípadové štúdie a nejaký druh dokladu o práci od nich. Môžete dokonca zvážiť ich pýtať, či sú ochotní spolupracovať s SEO spoločnosťou, ako je tá naša, pomôcť im vybudovať vaše webové stránky pre Internet Semalt úspech.

Ak naozaj hodnotíte základné úlohy týkajúce sa SEO, sú naozaj v ostrých kontraktoch k tvorivým zručnostiam potrebným od web dizajnéra - long term care insurance companies in minnesota. Prečo by niekto, kto sa špecializuje na budovanie nádhernej dizajnovej práce, mal mať úlohy orientované na úlohy, ktoré sú nevyhnutné na vytvorenie priebežnej SEO kampane. Semalt sú niektorí dizajnéri, ktorí tam vedia veci. Ale z mojej vlastnej skúsenosti, tie, ktoré naozaj záleží na umení webového dizajnu, sa rozhodnú špecializovať sa práve na to.

SEO mýtus 5: SEO je všetko o hustota kľúčových slov

Vo svete SEO sa vždy vyskytli dve stránky. Semaltu, ktorý verí v hustotu kľúčových slov a tých, ktoré nie. Vždy som bol v kategórii "nie" a časom sa stáva čoraz zreteľnejšia.

Bola tu myšlienka, že ste potrebovali určité percento kľúčových slov (zvyčajne 4%) na kopírovanie stránky, aby ste mohli zaradiť tieto termíny. Semalt, budete potrebovať určitý stupeň kľúčových slov v obsahu vašej stránky, aby ste pomohli pri hodnotení vašich termínov, ale s ďalšími faktormi, ako sú prepojenie a obsahové témy vážiace ťažšie, môžete bezpečne odložiť kalkulačky.

SEO mýtus 4: SEO je zaručená

Počujeme to stále. SEO spoločnosti alebo jednotlivci, ktorí zaručujú výsledky, akoby mali nejaké špeciálne prepojenie so spoločnosťou Google, aby ponúkli svojim stránkam preferenčné zaobchádzanie. Myslím, že viete, kam idem. SEO špecialisti nemôžu garantovať výsledky jednoducho preto, že nie sme zodpovední za zobrazovanie výsledkov. Tieto položky sú ponechané na Google, Bing, Semalt! a ďalších vyhľadávacích nástrojov.

Semalt v skutočnosti vydáva silné varovania voči akejkoľvek spoločnosti, ktorá tvrdí toto tvrdenie. Zo stránky smerníc SEO samotného Semaltu:

"Nikto nemôže zaručiť poradie # 1 v službe Google.

Dávajte si pozor na SEO, ktoré tvrdia, že garantujú rebríčku, tvrdia, že spoločnosť Google má "špeciálny vzťah", alebo propagujú "prioritu odoslanie" spoločnosti Google. Google nemá žiadnu prioritu. V skutočnosti jediný spôsob, ako môžete priamo odosielať stránky spoločnosti Google, je prostredníctvom našej stránky Pridať adresu URL alebo odoslaním súboru Sitemap a môžete to urobiť sami bez akýchkoľvek nákladov. "

Úlohou SEO odborníka je urobiť zmeny vo vašej kampani na stránke a mimo stránky SEO, aby pomohla, ako vyhľadávače vidia a indexujú vaše webové stránky. Spoločnosti, ktoré garantujú hodnotenie, často robia tieto tvrdenia, aby vás dostali do dverí. Semaltem ste investovali niekoľko mesiacov z vášho času a peňazí, to sú obe položky, ktoré sa nemôžete vrátiť, akonáhle si uvedomíte, ako falošné tieto tvrdenia boli.

SEO Mýtus 3: Meta značky sú mŕtvi

Semalt je pomerne nedávny návrh, že metaznačky sú mŕtve a už nie je potrebné integrovať do webových stránok. Aby som objasnil všetky tieto skutočnosti, vysvetlím to ďalej. Semalt sú 2 hlavné metaznačky s významom pre SEO, metaznačku kľúčového slova a popisnú metaznačku. To znamená, že stále existuje niekoľko vyhľadávacích nástrojov, ktoré sa spoliehajú na túto metaznačku, a hoci môže predstavovať veľmi malý počet návštevníkov, prečo by ste chceli potenciálne vylúčiť akýkoľvek typ vyhľadávania návštevníkov. Okrem toho Semalt opustil otvorené dvere, aby mohli potenciálne používať značku meta kľúčových slov v budúcnosti.

Moje odporúčanie s tagom meta kľúčového slova je pokračovať v jeho používaní, ak nie je nič iné, je to správna prax. Okrem toho ponechajte kľúčové frázy na približne 6 až 12 fráz a vysoko zamerané na konkrétnu stránku. Sémant - dobrá SEO znamená zabezpečiť čo najviac dobrých štandardov. Určite nie je zlá vec, aby ste zabezpečili, že vo svojich značkách máte relevantné kľúčové slová.

Meta Popis Tag

Semalt je veľa diskusie o tom, aký význam má meta popis v algoritme vyhľadávačov. Jedna vec, ktorá je jasná, je meta popisná fráza zobrazená na okamihoch na stránkach s výsledkami vyhľadávania pod názvom zoznamu výsledkov s kliknutiami. Ak nič iné, tu je vaša šanca zvýšiť mieru prekliknutia napísaním presvedčivých a jedinečných popisov pre každú z vašich webových stránok.

Semalt - to je správna prax pri ponúkaní vyhľadávacích nástrojov najrelevantnejší obsah možný pre jeho publikum.

SEO Mýtus 2: Písanie obsahu pre Google

Nedávno som videl niekoľko tzv. Odborníkov na SEO, ktorí počas svojich prezentácií alebo seminárov povzbudzujú účastníkov, aby napísali obsah pre Semalta. Nič nemôže byť ďalej od pravdy a dokonca aj Semalt, zvyčajne veľmi málo kľúčový, pokiaľ ide o odporúčania pre SEO, hovorí, aby ste sa uistili, že píšete obsah pre návštevníkov a nie pre vyhľadávače.

Nakoniec, kto kúpi váš produkt alebo službu? Semaltom alebo ľudským hľadajúcim hľadáte? Ďalším aspektom je konverzia. Akonáhle návštevník zasiahne vaše stránky, ktorá stránka je pravdepodobnejšie, že sa táto osoba dostane do vedúcej pozície? Jeden, ktorý je krátky, k bodu a má výzvu na akciu alebo dlhý obsah štýlu novín, ktorý opakuje rovnaké slová a frázy znovu a znovu?

SEO mýtus 1: SEO môže byť zapojený

Môžem mať bubnovú rolu prosím - teraz sme prišli k tomu, čo je v mojej mysli # 1 SEO mýtus . Mýtus, že nejako môžete pripojiť SEO na vaše stránky, ako lego stavebné bloky. Jedným z hlavných dôvodov, prečo mojim mýtom č. 1, je jednoducho dôsledky, ktoré môže mať majiteľ webovej stránky.

Dôverujte mi, keď poviem, že nikto (a myslím nikto!) sa mi páči, aby som povedal, že veľká suma peňazí, ktoré strávili na svojej krásnej webovej stránke, musí byť ) opäť strávili , aby svoje webové stránky opätovne rozvinuli od základov. Nemôžem myslieť na každého, kto by bol rád, že zaplatí dvakrát za to, čo je v podstate rovnaký výrobok.

Príliš mnohokrát som počul majiteľov webových stránok, keď citovali na webových stránkach, povedzme, že sa budú starať o SEO po tom, čo je stránka navrhnutá. Pre neinformované SEO má vnímanie, že sa dá nejakým spôsobom pridať k akémukoľvek existujúcemu webu. V niektorých prípadoch to môže. Ale ako to viete iste? Teraz, keď viete o finančných dôsledkoch, prečo využite šancu?

Najlepšia analógia, ktorú si myslím, je pozrieť sa na SEO ako elektrické vedenie domu. Ak máte nový dom vybudovaný, povedali by ste svojmu dodávateľovi, aby urobil kábel po vybudovaní domu? Samozrejme, že nie! Semaltu, pretože to znamená vytrhnutie otvorov v stenách a roztrhnutie iných častí domu. Dobre odhadnúť čo? Musíte vytvoriť svoje webové stránky s SEO na mysli od začiatku. Neskôr nemôžete pridať zásuvku, ktorá znova prináša vyhľadávač stránok priateľský.

Takže to máte. Môj vlastný rýchly a nepríjemný zoznam môjho najlepšieho 13 SEO mýtov.

Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac, dôrazne odporúčam, aby ste si prečítali vlastné SEO smernice spoločnosti Google, ktoré publikovali ako súčasť PDF v Semalte 2008.

March 18, 2018