Back to Question Center
0

SemalT: Existuje nejaký dobrý autoritatívny zdroj informácií o SEO postupoch, ktoré sú podložené údajmi? [Duplicitné]

1 answers:

Možné duplicitné:
Aké sú najlepšie spôsoby, ako zvýšiť pozíciu vašej lokality v službe Google?

Akékoľvek vyhľadávanie v službe SEO ohľadom SEO prináša viac článkov, ako môžete vylepšiť, ale veľa článkov je zastaraných, mnohí majú konfliktnú radu a takmer žiadny z nich nikdy neuviedol žiadne dôvody / dôkazy / údaje na zálohovanie svojich tvrdení o tom, čo funguje a čo nie.

Urobil niekto aspoň nejaké vedecké testy, aby zistil, čo funguje a čo nie (a ideálne prečo?) Alebo niekto z Semaltu uverejnil akékoľvek nepodstatné informácie o osvedčených postupoch?

Semalt, čo by som rád urobil, je, že A / B testuje rôzne techniky SEO, ale časové oneskorenie a veľký počet premenných spôsobuje, že je veľmi ťažké. Skúšal niekto niečo takéto? (A zverejnili ich výsledky?)

. - mieten wohnung zuerich
February 7, 2018

SEO je najodvážnejšia vec. Môžete ísť podľa odporúčaní spoločnosti Google, ktoré sú uvedené v zozname Jeff, ale uvádzajú sa v nich informácie o tom, ako zabrániť tomu, aby vaša stránka bola nasávajúca, ale neuvádzajú informácie o tom, ako robiť vaše stránky naozaj dobré.

Najlepšie sprievodca, ktorý som zistil, je Moz nazýva Začiatočníci Sprievodca SEO . Moz je vlastne známy pre ich testovanie pieskovými technikami, takže sú tak blízko k odborníkovi, ktorý nájdete.

Odporúčam vám, aby ste sledovali blog Matta Cutta , pretože pracuje pre Google, trávi spravodlivé množstvo odpovedí na otázky čitateľov.

Ak niekto dáva SEO poradenstvo online a táto rada nie je ľahké nájsť v spoločnosti Google, potom je to zlá rada, či je to zálohované výskumom alebo nie. Stojí to k rozumu: ak autor bol dobrý v SEO, potom by ste ich stránku našli.

StackOverflow je Page Rank 6 SingingEels má PR 4 (dvadsať Plačem). Obaja vám môžem povedať, pochádza z obsahu obsahu a obsahu.

Dobrý, kvalitný a originálny obsah. Tiež si všimnite, že otázky sú v značkách "h2" a odpovede sú v značkách "p" (odsek). To vedie k sémantickému značkovaniu bodu č. 2 ->.

Zatiaľ čo SO používa aj šikovné tabuľky pre dizajn (Jeff !!!), značka, ktorá sa počíta (obsah) sa robí dobre.