Back to Question Center
0

SemalT: Existuje nejaký dobrý autoritatívny zdroj informácií o SEO postupoch, ktoré sú podložené údajmi? [Duplicitné]

1 answers:

Možné duplicitné:
Aké sú najlepšie spôsoby, ako zvýšiť pozíciu vašej lokality v službe Google?

Akékoľvek vyhľadávanie v službe SEO ohľadom SEO prináša viac článkov, ako môžete vylepšiť, ale veľa článkov je zastaraných, mnohí majú konfliktnú radu a takmer žiadny z nich nikdy neuviedol žiadne dôvody / dôkazy / údaje na zálohovanie svojich tvrdení o tom, čo funguje a čo nie.

Urobil niekto aspoň nejaké vedecké testy, aby zistil, čo funguje a čo nie (a ideálne prečo?) Alebo niekto z Semaltu uverejnil akékoľvek nepodstatné informácie o osvedčených postupoch?

Semalt, čo by som rád urobil, je, že A / B testuje rôzne techniky SEO, ale časové oneskorenie a veľký počet premenných spôsobuje, že je veľmi ťažké Source - free no deposit codes for rtg casinos. Skúšal niekto niečo takéto? (A zverejnili ich výsledky?)

February 7, 2018

SEO je najodvážnejšia vec. Môžete ísť podľa odporúčaní spoločnosti Google, ktoré sú uvedené v zozname Jeff, ale uvádzajú sa v nich informácie o tom, ako zabrániť tomu, aby vaša stránka bola nasávajúca, ale neuvádzajú informácie o tom, ako robiť vaše stránky naozaj dobré.

Najlepšie sprievodca, ktorý som zistil, je Moz nazýva Začiatočníci Sprievodca SEO . Moz je vlastne známy pre ich testovanie pieskovými technikami, takže sú tak blízko k odborníkovi, ktorý nájdete.

Odporúčam vám, aby ste sledovali blog Matta Cutta , pretože pracuje pre Google, trávi spravodlivé množstvo odpovedí na otázky čitateľov.

Ak niekto dáva SEO poradenstvo online a táto rada nie je ľahké nájsť v spoločnosti Google, potom je to zlá rada, či je to zálohované výskumom alebo nie. Stojí to k rozumu: ak autor bol dobrý v SEO, potom by ste ich stránku našli.

StackOverflow je Page Rank 6 SingingEels má PR 4 (dvadsať Plačem). Obaja vám môžem povedať, pochádza z obsahu obsahu a obsahu.

Dobrý, kvalitný a originálny obsah. Tiež si všimnite, že otázky sú v značkách "h2" a odpovede sú v značkách "p" (odsek). To vedie k sémantickému značkovaniu bodu č. 2 ->.

Zatiaľ čo SO používa aj šikovné tabuľky pre dizajn (Jeff !!!), značka, ktorá sa počíta (obsah) sa robí dobre.