Back to Question Center
0

Zohľadňuje Semalt spätné odkazy z domovskej stránky na interné stránky?

1 answers:

Mám stránky s dobrým PR a moje vnútorné stránky sú stále zvýšenie PR, ale nemajú odkazy smerujúce na ne, len z mojej domovskej stránky.

Znamená to, že spoločnosť Google počíta všetky odkazy na mojej domovskej stránke vrátane odkazov na vnútorné stránky? Spočítava to vnútorné stránky PR s jedným z mojich domén, mojej domovskej stránky?

Tiež, ak vnútorné stránky, ktoré získali vysokú PR z domovskej stránky, majú prepojenie späť na domovskú stránku, zvýši sa to navyše domovská stránka PR, pretože tieto odkazy by sa mali tiež počítať?

Vzorec algoritmu Google PR, výpočty na Wikipédii aVysvetlenie vysvetlenia algoritmu PR (ktoré pôvodne vyvinulo)počíta sa s týmito odkazmi a tiež po spätnom spätnom počítaníopäť niekoľkokrát kruhovú (zastaví sa kvôli d (0. 85). ), ale počíta ich Source .

Vie niekto, že je to správne?

February 8, 2018

Každá stránka, ktorá odkazuje na inú stránku, je indexovaná spoločnosťou Google a nie je nejakým spôsobom blokovať tok PageRank (I. e. nofollow) postúpi PageRank na túto stránku. Množstvo PR sa bude líšiť v závislosti od PR odkazujúcej stránky a množstva odkazov na tejto stránke, ale PR bude odovzdaná. Pri jednom

Tiež bod v čase, kedy index spoločnosti Google bol oveľa menší, keď sa postavil dosť veľké webové stránky a riadne prepojené svoje stránky, môžete spustiť svoj web s PR 7 bez akýchkoľvek prichádzajúcich lixnks z externých webov. (Pamätajte, že PR je relatívna).

Interné odkazy sa tiež počítajú ako hlasy rovnako ako prichádzajúce odkazy z iných webových stránok. Sú vážené menej, ale stále majú hodnotu a môžu výrazne ovplyvniť vaše hodnotenie.

Ako vždy, nemali by ste sa sústrediť na PR. Stojí to za menej, ako si myslíte A sústredenie sa na to je strata vášho času.

Toky PageRank vo vnútorných odkazoch vašej domény. Matt Cutts navrhuje, aby ste nevyskúšali a vytesali stránku rank v rámci vašej stránky pomocou nofollow alebo iných metód. Ako vidíte na svojich webových stránkach, získavate PR založené na prichádzajúcich odkazoch, ktoré má vaša domovská stránka odkazom na vaše podstránky. Je lepšie, keby ste sa pokúsili získať kontextové odkazy z iných domén / stránok na webových stránkach relevantných pre stránky, na ktoré odkazujú, na vašich stránkach a ak majú PR lepšie.

Nemôžete očakávať, že prepojenie z podstránky na vašich stránkach späť na domovskú stránku a vytvoriť si svoje domovské stránky PR podobne, že aj s tisíckami podstránok, ktoré zvyknú pomôcť v SERP toľko ako majú odkazy z iných stránok na webe.

Vnútorné odkazy záleží na vysokom PR v službe Google. Ale nepovažujem za užitočné získať návštevnosť zo služby Google. Vysoká PR neznamená, že spoločnosť Google ju bude indexovať na lepšiu pozíciu. Mám stránky PR 3, ale dostal som menej ako 50 návštevníkov denne.

áno, je to interné prepojenie, a preto bude počítať spoločnosťou Google. Najdôležitejším bodom je, že zistíte, koľko energie majú vaše rôzne stránky a potom prepojiť stránku s veľkou silou na stránku, ktorú chcete tlačiť!