Back to Question Center
0

Ako bojovať proti spamu pomocou filtrov Google Analytics? - Semalt odhaľuje odpoveď

1 answers:

Nemusí byť možné, aby sme všetci zničili spamový prenos pomocou filtrov služby Google Analytics. Existuje šanca, že sa to stane každému, pretože spameri hrajú s množstvom stránok denne. Sú nebezpečné pre vaše podnikanie a môžu zničiť vašu povesť na internete. Ďalším problémom je, že návštevnosť duchov a spam vám nedajú presné výsledky z hľadiska návštevnosti webových stránok . Vždy vám poskytujú pohľady s vysokou mierou odchodov, čo vedie k pocitu, že každý deň získavate čoraz viac prezretí. Je dôležité, aby sme dostávali len niekoľko názorov denne a zabezpečovali ich kvalitu - 100w is tick manual eleaf. Na rozdiel od toho webové stránky, ktoré dostanú veľa názorov a menej cennú mieru odchodov, nemusia vytvárať veľa potenciálnych zákazníkov. Ak ste jedným z nich, musíte zmeniť svoje stratégie a vybudovať dôveryhodnú online prítomnosť. Dokonca aj keď viete, že tam sú spameri, nemali by ste sa s nimi hádať a vytvoriť si niektoré filtre, ktoré by ste ich mohli zbaviť vo veľkej miere.

Našťastie sú k dispozícii niektoré techniky a metódy na odstránenie spamerov pomocou služby Google Analytics. Môžete vytvárať filtre a riešiť mnohé z vašich problémov na internete.

Špičkový profesionál z Semalt Digitálne služby Ivan Konovalov sa pozrie na niektoré základné veci, ktoré by ste mali mať na pamäti:

Vytváranie nových názorov

Pred úpravou nastavení v účte Google Analytics je dobré vytvoriť úplne nové zobrazenia. Mali by ste vytvoriť nové, nedotknuté filtre vo veľkom počte a rozdeliť veci do segmentov. Na začiatku bude tento proces trvať určitý čas, ale vám pomôže pripraviť správy o kvalite. Mali by ste prejsť na sekciu Admin v účte Google Analytics a upraviť nastavenie zobrazenia. Tu by ste mali vytvoriť rôzne pohľady a rôzne filtre a spojiť ich navzájom.

Nastavenie komplexného filtra

Na základe vašich požiadaviek môžete nastaviť veľký počet filtrov. Ak máte nejaký zmätok o tom, ako vytvoriť filtre, odporúčame vám skontrolovať tipy spoločnosti Google, ktoré sú k dispozícii na internete, ale niektoré veci, ktoré potrebujú vašu rýchlu pozornosť, zahŕňajú platné názvy hostiteľov, zdroje kampane, nastavenia jazyka a ďalšie.

Logické názvy hostiteľov

Nebolo by nesprávne povedať, že celá návštevnosť vašich webových stránok musí prechádzať názvy hostiteľov a serverov, aby sa zabezpečilo, že kvalita nebude ohrozená. Informácie sú k dispozícii v službe Google Analytics. Platný názov hostiteľa je legitímny názov, ktorý je priradený k vašej lokalite a môže na základe vašich nastavení filtrovať vaše výsledky vyhľadávača . Ak máte veľkú mieru odchodov, môžete túto možnosť vyskúšať, aby ste znížili mieru odchodov zo stránky. Ale mali by ste sa vždy uistiť, že sa nedostanete chytený falošným hostiteľským menom, pretože to môže zničiť váš web.

Zdroje kampane

Musíte mať predstavu o tom, odkiaľ premáva vaša webová stránka. Vytváraním filtrov môžete poznať zdroje návštevnosti a získať informácie o adresách IP.

Nastavenia jazyka

Veľké množstvo spammerov a hackerov využíva vaše stránky a ich nastavenia odosielaním falošnej návštevnosti. Okrem toho prekonajú vaše jazykové nastavenia a filtre sú do značnej miery narušené. Najlepší spôsob, ako sa ich zbaviť, je monitorovanie výkonnosti vášho webu každý deň. Mali by ste sledovať, koľko názorov ste dostali a ako zlepšiť mieru odchodov.

November 24, 2017