Back to Question Center
0

Ako hackeri Hack - Semaltové odborné obavy

1 answers:

V každom on-line faktoru zahŕňajúcom server je zvyčajne riziko hackingu.Internet zahŕňa odosielanie a prijímanie informácií serverom. V dôsledku toho sa väčšina vývoja webu zameriava na používateľa anie stabilita systému. Z tohto dôvodu ľudia vytvárajú webové stránky elektronického obchodu, ktoré môžu tieto úlohy vykonávať len príkladne,ignorujúc skutočnosť, že aj ľudia s zlým zámerom môžu využiť túto šancu. Výsledkom je bezpečnosť vašich webových stránok, ako aj bezpečnosti webových stránokVaši klienti závisia od toho, ako efektívne môžete bojovať proti pokusom o hack.

Existuje veľa spôsobov, ktorými ľudia vykonávajú svoju hacku - wikipedia kumho tyres. Cieľom hackerov jenájsť neoprávnený vstup online a získať prístup k informáciám, ktoré inak zostanú v databáze serverov. V niektorých prípadoch sa môžu pokúsiťpriniesť webové stránky dole pomocou botnetov alebo iných škodlivých prostriedkov. Mnoho ľudí, ktorí vytvárajú webové stránky, ako sú napríklad blogy alebo stránky elektronického obchodovania, sa pýtajúako hackeri vykonávajú svoje hacky. Pre jedného nastaviť prostriedky a mechanizmy prevencie hackerov, je potrebné pochopiť, ako hackerihack webové stránky.

Jack Miller, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,špecifikuje niektoré metódy, ktoré používajú hackeri, ako je uvedené nižšie:

Kríza na mieste (XSS)

Jedná sa o užívateľom sprostredkované kódy, ktoré môžu bežať na serveri a napadnúť zraniteľné osobyvýpočtovej..Hacker začína tým, že podvádza používateľa na kliknutie na odkaz, ktorý je škodlivý. Tento odkaz spúšťa skript v prehliadači, kdehacker nájde kanály využívajúce iné zneužitie. Napríklad, hacker môže vziať všetky údaje prehliadača, ako sú heslá a vyrovnávacia pamäť. Hackermôže tiež používať funkcie prehliadača ako mikrofón alebo webovú kameru na diaľku bez súhlasu obete.

SQL Injection

Toto využitie využíva zraniteľnosť niektorých programovacích jazykov. totovyužívať väčšinou pracuje na webových stránkach s nízkou štruktúrou kódu. Napríklad web PHP môže byť predmetom injekčného útoku SQL.Hacker sa pokúša získať prístup k databáze webových stránok a získať všetky údaje. Informácie, ako sú firemné údaje, prihlasovacie údaje používateľov a kreditinformácie o karte sa stávajú zraniteľnými týmto spôsobom. Útočník môže navyše v stĺpcoch a riadkoch tiež prevziať, odovzdať alebo upraviť poliaúdajov, ktoré používate. V ostatných prípadoch môžu hackeri používať úpravu paketov, kde odcudzujú údaje, ktoré prechádza medzi serverompoužívateľovi.

Záver

Keď robíme webové stránky, nedokážeme rozpoznať potenciálne straty hackerovpodnikanie v oblasti elektronického obchodu. V dôsledku toho je mnoho webových stránok postavených tak, aby slúžili zákazníkovi bez hackerov. Hackeri môžu vykonávaťmnoho procedúr na webových stránkach, z ktorých väčšina môže zahŕňať krádež, podvod alebo nesprávne zaobchádzanie so súkromnými informáciami. Stručne povedané, bezpečnosť vášhoako aj vašich klientov, závisí od vás, majiteľa a administrátora. Väčšina snah o optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) je zameraná na zvýšenieplatnosť webovej stránky, ako aj viditeľnosť SERP. Hackeri môžu zničiť miesto v tomto ohľade. Znalosti o metódach hackovaniamôže ušetriť významnú stratu spoločnosti a zvýšiť autoritu domény vo vyhľadávacích nástrojoch kvôli bezpečnosti.

November 23, 2017