Back to Question Center
0

Ako odstrániť návštevnosť sprostredkovania spamu služby Analytics - Vysvetlil Semalt Expert

1 answers:

Každý digitálny obchodník mal ťažkú ​​dobu, keď sa pokúšal odstrániť sprostredkovanie spamu. Spam sprostredkovania zasahuje do vašich údajov služby Google Analytics. Vykonáte metriky webových stránok, ktoré sú buď nesprávne, alebo nemajú konzistentnosť v toku údajov - doccia solare per hotel. Každý správca webu by mal odstrániť nevyžiadaný spam, aby získal dôveryhodné informácie o návštevnosti webových stránok . Napríklad Darodar je bežný zdroj návštevnosti. Z informácií o službe Google Analytics môžete odstrániť spamový odkaz. Väčšina úsilia na optimalizáciu pre vyhľadávače zlyhá v dôsledku slabého zacielenia a návštevnosti z organických robotov. Od týchto domén a sietí môžete odstrániť spam zo sprostredkovania. Existuje tiež veľká potreba upresniť vyhľadávania, ktoré robíte na svojich webových stránkach.

Tento SEO článok poskytol Artem Abgarian, špičkový profesionál z Semalt , môže vaša stránka zostať jasné odkaz spam.

Zbavenie spamového sprostredkovania

Správcovia webu môžu odstrániť spam zo sprostredkovania návštevnosti svojich webových stránok. Služba Google Analytics má doménu, ktorá pomáha odstrániť spam zo sprievodcu. Každá osoba, ktorá prevádzkuje webové stránky elektronického obchodu, by mala mať na tento účel účet Google Analytics. Na karte Správca spravidla existuje spôsob, ako zablokovať návštevnosť pochádzajúcu z niektorých domén. V tomto menu môžete vylúčiť všetku návštevnosť pochádzajúcu z robotov a prehľadávačov. V niektorých prípadoch môže byť k dispozícii falošná návštevnosť pochádzajúca z internetovej siete vašej spoločnosti. Môžete vylúčiť takéto IP adresy, ktoré môžu byť zacielené na týchto ľudí.

V tejto ponuke sa môžete vyhnúť niektorým dopravným serverom IPA. Spamový prenos, ktorý pochádza z týchto zdrojov, môže obsahovať nejaký malware, ktorý môže veľmi ťažko kontrolovať celý cvik. Môže existovať aj zoznam názvov hostiteľov, ktoré môžu priniesť nežiaducu návštevnosť. Vymazanie týchto názvov hostiteľov môže spôsobiť, že celá skúsenosť vedie k udalosti. Služba Google Analytics má možnosť vylúčiť nevyžiadanú poštu od hostiteľov, ktoré obsahujú spam.

Zvýšenie prítomnosti webu

V optimalizácii pre vyhľadávače je autorita domény základnou funkciou, ktorú sa väčšina správcov webu pokúša spustiť. Vaša doména by mala mať autoritu vo svojom cieľovom výklenku. Existujú aj ďalšie početné techniky, ktoré ľudia používajú na to, aby získali svoju doménu moc. Niektorí webmasteri môžu vykonávať techniky, ako je napríklad Counter Search Engine Optimization (SEO). Vaše externé príspevky sa môžu zobraziť ako spam na niektorých ďalších metrikách webových stránok. V tomto ohľade je dôležité zvýšiť svoju prítomnosť na webe. Môžete tiež urobiť prehliadanie týchto ľudí produktívne. Bezpečné webové stránky majú jednoduchý čas preliezť po rebríčku vyhľadávačov .

Záver

Väčšina digitálnych obchodníkov má problém odstrániť návštevnosť sprostredkovania zo svojich metrík služby Google Analytics. Ide o falošné návštevy webových stránok, ktoré vyzerajú ako domény ako Darodar. Odosielanie spamu sprostredkovania môžete odstrániť pomocou niekoľkých metód na kontrolu tejto návštevnosti. Táto smernica pre SEO vám môže pomôcť vytvoriť úspešnú webovú stránku elektronického obchodovania, ktorá je bez tohto druhu dopravy. Webmasteri využívajú úzku webovú prítomnosť, aby zabezpečili, že ich webové stránky zostanú v blízkosti vyhľadávacích nástrojov SERP. Počas procesu SEO je veľmi potrebné odstrániť sprostredkovanie spamu z údajov webových stránok.

November 24, 2017