Back to Question Center
0

Detekcia návštevnosti botov pomocou tipov so Semaltom

1 answers:

Nebolo by nesprávne povedať, že automatizácia pomohla mnohým podnikom bezpečne a bezpečne fungovať na internete. Jedná sa o bezpečný a jednoduchý spôsob, ako zabrániť podvodným činnostiam vo veľkej miere a môže vám pomôcť zvýšiť svoje zisky. Podvod je vykonávaný mnohými spôsobmi a prostredníctvom affiliate odkazy taky. Bot traffic je generovaný na affiliate linke, čo je dobré pre nič a nemôže zaručiť požadované výsledky - tipos angulacion.

Alexander Peresunko manažér Success Customer Success, konštatuje, že v súčasnosti je nevyhnutné, aby všetci podnikatelia identifikovali, analyzovali, vyhodnocovali a zbavovali falošnej botovej dopravy. Ak máte nejaké partnerské programy a inzerentov, ktorí chcú skutočnú ľudskú návštevnosť, potom je pre vás nevyhnutné, aby ste sa zbavili falošnej prevádzky a robotov a poskytli svojim zákazníkom len legitímnu a skutočnú ľudskú návštevnosť. Ak tak neurobíte, potom roboty čoskoro odtrhnu peniaze z vašich webových stránok a nevrátia nič, len ľutujú. Rôzne úlohy môžu byť splnené, ak vaši návštevníci nepochádzajú z automatizovaných programov alebo robotov. Urobte ich autentickými a legitímnymi, pretože je to jediný spôsob, ako môžete získať dôveru svojich zákazníkov. Dovoľte mi, aby som vám povedal, že falošné roboty a nekvalitná prevádzka nemôžu nikdy vyvolať žiadny predaj alebo vedenie pre vaše podnikanie. To je preto, že miera odchodov s nimi je veľmi vysoká a nikdy by nemali prospech majiteľom webových stránok.

Stručne povedané, je pre nás všetkých povinné získať skutočnú premávku a zabrániť príchodu robotov. Affiliate marketing je okolo rokov a rástol s časom. Existujú pretrvávajúce obavy z podvodných aktivít a hlúpych taktík, ktoré používajú pridružené spoločnosti, ktoré odvádzajú peniaze od inzerentov. Ak ste vážne, aby ste podnikali na ďalšiu úroveň, nikdy by ste nemali brať peniaze od vašich inzerentov na základe vašich robotov a falošnej prevádzky. Všetci používatelia by sa mali pokúsiť generovať skutočný predaj a prestať sa spoliehať na nepravdivé návštevy. Odosielanie falošnej návštevnosti vašich webových stránok alebo partnerských odkazov vám nikdy neprinesie žiaden predaj. Namiesto toho môže zničiť celkový vzhľad vašej webovej stránky. Ak služba Google Analytics zobrazuje roboty a falošnú návštevnosť ako pravé, je čas blokovať tieto adresy IP čo najskôr. Podvodné pobočky kupujú návštevnosť z rôznych webových stránok tým, že platia iba niekoľko dolárov a bombardujú stránky a pridružené linky so spoustou zobrazení a návštev, ktoré sa nikdy nemôžu premeniť na predaj.

Rôzne roboty a nástroje sú k dispozícii na vytvorenie falošnej prevádzky. Táto návštevnosť a tieto návštevy nemôžu na vašich webových stránkach generovať skutočné ľudské názory. Vytvárajú sa pomocou botových programov, ktoré každú minútu obnovujú stránky. Preto je dôležité odhaliť roboty a zbaviť ich. Takmer všetci marketingoví partneri používajú týchto robotov len preto, aby získali veľa návštevnosti na svojich webových stránkach, ale nikdy nemôžu získať žiadny predaj a zničiť svoju online povesť z dôvodu týchto podvodných aktivít. Mali by ste sa poradiť s odborníkom na IT o tejto problematike a ako ju zbaviť.

November 24, 2017