Back to Question Center
0

Jednoduché triky z Semalt, ktoré urobia váš WordPress stránky čo najbezpečnejšie

1 answers:

Internet predstavuje veľa príležitostí pre osoby, ktoré prevádzkujú viacnásobné službywebové stránky elektronického obchodovania, aby vykonali svoje úsilie. Napríklad väčšina firiem prijíma e-commerce prístup, ktorý prichádza s mnohýmipozitívne a nevýhody. Napríklad stránky podliehajú hackerom. Hackeri ohrozujú počítačovú bezpečnosť mnohými spôsobmi, čo umožňujeaby získali neoprávnený vstup do rôznych obchodov s elektronickým obchodom, ako aj získali relevantné údaje o zákazníkoch. Zostať v bezpečítieto kybernetické hrozby, musíte pochopiť, ako fungujú - rtg no deposit bonus 2017.

WordPress je najtypickejší systém správy obsahu. Napríklad WordPressvlastní približne 24% všetkých internetových stránok na celom svete. Majú tento dosah kvôli mnohým faktorom, ktoré sa zdajú byť v prospech ich obchodného modelu.WordPress má mnoho nástrojov a doplnkov, ktoré umožňujú používateľom automatizovať mnohé techniky SEO a internetového marketingu. Avšak, toľko ľudípoužívať WordPress pre ich potreby na webe, hackeri a ďalšie kybernetické hrozby nájsť WordPress zlatý baňa taky. WordPress je známy a rýchly, čorobí to hacking alebo niektoré jeho pluginy ľahké. Hacker má prístup k množstvu informácií z akéhokoľvek miesta bez súhlasu vlastníka.

Oliver King, Semalt Správca úspechu zákazníka uvádza nasledujúce tipy na zvýšenie bezpečnosti aplikácie WordPress pri vytváraní webu:

Zostaňte aktuálny

Používanie zabezpečeného vírusového skenera môže mať počítač bez mnohých červov a vírusov..Je dôležité uistiť sa, že softvér vo vašom počítači je správny program a uistite sa, že plnia svoju skutočnú úlohu. prosímokamžite odstráňte škodlivý program, ktorého pôvod nie je známy. Rovnaké opatrenia platia aj pre prehliadače. Nedovoľte žiadneplugin pre spustenie vo vašom prehliadači. Môžu obsahovať skripty, ktoré robia na vašom počítači zábavné zmeny.

Vyhnite sa spamu a phishingu

Nepokúšajte sa na žiadny odkaz v nevyžiadanom e-maile. Tieto odkazy spúšťajú časť bežného krížaútoky na mieste. Môžu tiež obsahovať prílohy, ktoré majú trójske kone. Bežný spôsob, ako lákať obchodníkov je zvyčajne uverejnenie zoznamu v aslovný dokument, ktorý má trójske kone. Keď šťastný kupujúci otvorí súbor na zobrazenie svojho obsahu, odhalí vírus, ktorý infikuje celývýpočtovej. Mnoho ľudí stráca cenné informácie týmto spôsobom. Hackované heslá môžu tiež vykonať početné podvodné transakcie, ako súako pranie špinavých peňazí.

Záver

Keď navrhujeme väčšinu webových stránok, zvyčajne je skúsenosť používateľov, ako aj konečný cieľnáš motív. Mnohí vývojári webových stránok sa zameriavajú na SEO a uľahčujú zákazníkovi proces nákupu. Nemáme však vplyvv hacke na mysli. V dôsledku toho sa každých minút vyskytuje viac ako 90987 hackových útokov v doménach WordPress. Je dôležitédozvedieť sa o tomto postupe, ako aj robiť naše webové stránky zabezpečené a hack dôkaz. Môžete urobiť vaše stránky zabezpečené jednoduchými WordPress hacksako napríklad falšovanie hesla, ako aj iné pokusy o hackovanie pomocou tejto príručky. Bezpečnosť vašich webových stránok a bezpečnosti vašich klientov môže zostaťv šachu. Navyše, bezpečná webová stránka funguje dobre na SERPs, čo vaša SEO a marketingové úsilie prinášajú ovocie.

November 23, 2017