Back to Question Center
0

Kde online spotrebitelia začnú svoju nákupnú cestu? Semalt Expert poskytuje cenné vyšetrovanie

1 answers:

Literárne každú položku, ktorú chce priemerný spotrebiteľ nakupovať online. Tento priemershopper je rozmaznaný na výber na každej položke s tisíckami konkurenčných predajcov ponúkajúcich produkt online v rovnakom čase.

Manažér úspešnosti zákazníka spoločnosti Semalt Digitálne služby, Frank Abagnale, vysvetľuje, kde on-line shopper začína uvoľňovať tento voľný koniec.

Kde začať

V roku 2016 zistil, že väčšina spotrebiteľských štúdií uskutočnených spoločnosťou Power Reviewon-line kupujúci začať hľadať preferovanú položku na oboch Amazon a Google - swiss paper money. Posledný z nich zaznamenal 35% všetkých zákazníkov, ktorí sa s touto cenou pokúsilis 38% podielom. Podobne 21% zákazníkov uprednostňuje začatie vyhľadávania v maloobchodných internetových stránkach súvisiacich s konkrétnymi značkami.Na druhej strane spoločnosť eBay nesie 6% tejto skupiny ako svoj výber. Zistenia vytvorili vzrušenie na trhuvydanej renomovanou firmou, ktorá sa špecializuje na cenné recenzie, hodnotenie a služby otázok a odpovedí. Ich správa obzvlášť získalazáujem zo strany používateľov elektronického obchodu, ako sú napríklad digitálni obchodníci.

Presnosť zistení Power Review bola ďalej potvrdená neskôr v tom istom rokuSpoločnosť comScore uskutočnila rozsiahlu štúdiu o správaní spotrebiteľov. Tento prieskum sa nezohľadnil iba pri hľadaní cesty pre online nakupujúcich, ale ajspotrebitelia offline. Podľa ich zistení sa 27% zákazníkov obrátilo na Amazonku pre svoju prvú nákupnú cestu..Legitímne vyhľadávače zaznamenali 15%ako prvá zastávka pre nakupujúcich. Zaujímavé je, že 13% respondentov sa obrátilo na konkrétne predajne s cieľom nakupovať svoje obľúbené položkyďalších 14% sa obrátilo na konkrétne webové stránky maloobchodníkov. Mobilné aplikácie pre maloobchodníkov sa v prieskume odrazili aj na úrovni 4%. Miléniá mali dôslednevyššiu prioritu nakupovania online než starší zákazníci. Jediný výrazný rozdiel medzi týmito dvoma prieskumami je nízke skóre z hľadaniamotorov tu.

Napriek tomu prichádzame k záveru prirodzenej optimalizácie pre vyhľadávače aAmazon ako hlavné platformy pre digitálny marketing, vytvára záujem a premieňa premávku na predaj. Je to tiež miesto pre krkukonkurencia vo forme veľkých obchodných a predajných vojen. Stále na počtoch, podniky schopné využiť tieto dve platformymôžu ľahko dosiahnuť a ovplyvniť až 73% svojho segmentu cieľového trhu v každom produkte. Hlavným príkladom by boli vysoko kvalitné pánske topánkyna stránkach Google. Táto webová stránka môže ľahko vytvoriť záujem o 35% zákazníkov online na Google a ďalších 38% na Amazon. Tieto číslapredstavujú milióny dolárov v podnikaní a následne zisk.

Verdikt

SEO postupy pomôžu on-line podnikom optimalizovať svoje hodnotenie na oboch Amazona prirodzené vyhľadávanie. Kľúčovým cieľom je zachytiť a poklepať online nakupujúcich priamo na začiatku ich online nákupov. naAby ste to dosiahli, potrebujete podrobné produktové stránky s kvalitným obsahom s dostatočnými a presnými opismi produktov. Obsah jekráľ v SEO, takže nemôžete kompromitovať kvalitu údajov a popisov, ktoré používate.

Obsah stále obsahujú zodpovedajúce kľúčové slová a slová používané v produkteopis zrkadlí tie frázy, ktoré používajú vaši zákazníci na opis vašej značky alebo produktu. Uistite sa, že ceny, zážitky klientov a recenzie sú viditeľnéna pomoc pri prevode predaja. Rovnaká stratégia sa vzťahuje aj na webové stránky elektronického obchodovania, hoci navyše sa dá zlepšiť architektúra,infraštruktúru a skúsenosti používateľov na webových stránkach.

November 23, 2017