Back to Question Center
0

Najlepšie postupy zo seminára pre filtre v službe Google Analytics

1 answers:

Filtre služby Google Analytics môžu upravovať, meniť a obmedzovať údaje, ktoré sa zobrazujú vo forme zobrazení. Vždy sa odporúča, aby ste nastavili filtre najlepších postupov na zabezpečenie kvality vašich údajov na internete.

Oliver King, riaditeľ pre úspech zákazníkov Semalt , sa zameriava na hlavné veci, ktoré musíte mať na pamäti, aby ste uspeli: vylúčenie vnútornej premávky, zníženie lomítka, poznanie vašich zdrojov sociálnej premávky a pomenovanie rôzne udalosti.

Odfiltrovať vnútornú prevádzku

Väčšina ľudí nevenuje pozornosť druhu prevádzky, ktorú dostávajú ich webové stránky, a nikdy nezaujímajú o originálnosť a jedinečnosť svojich názorov - peterburi tee 67a mos. Ak chcete prevádzkovať svoju firmu po celý život, je dôležité organizovať svoju prevádzku a zabezpečiť jej kvalitu. Možno budete chcieť vidieť, čo robia vaši zákazníci na vašich webových stránkach, a ak je to pravda, potom musíte vo veľkej miere odfiltrovať vnútornú prevádzku. Vylúčený interný filtračný filter môže odstrániť údaje, ktoré pochádzajú z vašej kancelárie alebo vášho domova. Ľudia to zvyčajne odstránia a nezapočítavajú ich na celkový počet zobrazení za deň. Jediný spôsob, ako sa zbaviť vnútornej návštevnosti, je vytvorenie filtrov a blokovanie vašich adries IP. Vždy je užitočné odstrániť údaje z vášho účtu Google Analytics a prinášať kvalitné výsledky.

Rôzne organizácie chcú vidieť, čo robia ich pracovníci počas úradných hodín a aké sú ich reakcie na svojich webových stránkach a blogoch. Za týmto účelom vytvárajú len interné filtre na zobrazenie a vylučujú všetku vnútornú návštevnosť. Ide o filter založený na adresách IP, ktorý vám poskytne presné výsledky. Napríklad zamestnanci, ktorí pracujú zo svojich domovov a chcú získať kvalitné výsledky z ich webových stránok, môžu obsahovať alebo vylúčiť údaje na základe ich požiadaviek .

Filter vlečeného lomu

Služba Google Analytics sleduje dve rôzne adresy URL, ktoré sú bežne známe ako filter koncových lúčov. Pomocou tohto filtra môžete ľahko získať odpovede na vaše otázky. Odporúčame vám vytvoriť koncové lomky a filtre na základe vašich požiadaviek.

Malé filtre

Služba Google Analytics vám môže pomôcť zbaviť sa nízkej kvality návštevnosti. Bez malých filtrov by používatelia služby Google Analytics, ktorí chcú získať informácie o celkovom počte zobrazení stránok, mohli nájsť vo svojich vlastných účtoch. To by mohlo viesť k tomu, aby sa zbavili časovo náročných nástrojov a zabezpečili kvalitu svojich webových stránok. Odporúča sa, aby ste použili filtre s malými písmenami na transformáciu všetkých vašich údajov, požadovanej adresy URL, premenných kampane a udalostí.

Filtre sociálnych médií

Digitálny obchodníci široko používajú filtre sociálnych médií. Služba Google Analytics kategorizovala relácie zo sociálnych médií, ako sú Twitter, LinkedIn, Google+ a Facebook. Považuje to za médium, ktoré sa rovná odporúčaniam, a ak ich chcete nájsť, odporúča sa, aby ste filtrovali správu o sprostredkovaní, aby ste mali predstavu o počte zobrazení, ktoré vaše stránky dostali zo stránok sociálnych médií. Nebolo by zlé povedať, že rôzne organizácie pracujú so sociálnymi médiami na rozšírenie svojich podnikov. Vytvorením takýchto filtrov a klasifikáciou zdrojov môžete svoje stránky vidieť vo výsledkoch vyhľadávača a zabezpečiť ich dôveryhodnosť vo veľkej miere.

November 24, 2017