Back to Question Center
0

Ochrana aplikácií pre mobilné zariadenia. Prečo je to dôležité pre vaše podnikanie? - Semalt vedie odpoveď

1 answers:

Alexander Peresunko Semalt Customer Success Manager vám na jednoduchom príklade skutočného života ukáže, prečo je dôležité chrániť vaše mobilné aplikácie pred útokmi robotmi a škrabákmi.

Rôzne spoločnosti dávajú prednosť stratégii Mobile First Business, aby prispôsobili skúsenosti svojich globálnych aj miestnych zákazníkov. Myntra je India najlepšia a jedna z najväčších online módnych obchodov. Bolo to prvé, kto využil mobilnú aplikáciu len pre aplikácie, ktorá tvrdí, že je najlepšia v oblasti predaja a služieb. Samozrejme, môžete prijať túto obchodnú stratégiu, ale stále existujú určité bezpečnostné riziká - what is attendance management system.

Existuje niekoľko nedorozumení, že mobilné aplikácie sú bezpečnejšie než webové stránky z hľadiska prevencie pred robotmi, škrabaním webu a ochranou obsahu. Ale keď skontrolujeme podrobnosti, získame predstavu, že s vašimi webovými stránkami a mobilnými aplikáciami sú spojené veľa problémov. Všetko preto potrebuje ochranu pred škrabákmi a robotmi. Každý deň sa na webových stránkach a mobilných aplikáciách, ktoré potrebujú vašu pozornosť a náročnú prácu, vyskytujú veľa problémov. Ak chcete dať svojmu podnikaniu výhodu, najlepšou možnosťou je, aby ste si dovolili nejaký čas a zbavili sa robotov a škrabákov čo najskôr.

Mobilné aplikácie umožňujú používateľom využívať informácie a údaje, ku ktorým dochádza prostredníctvom rôznych webových služieb. Tieto webové služby a ich údaje sú citlivé na škrabanie. Váš webový obsah môže byť odcudzený na rôzne účely pomocou automatizovaných programov nazývaných roboty. Ak sa ich chcete zbaviť, musíte zablokovať svoje adresy IP, pretože je to najjednoduchší a najlepší spôsob, ako zabrániť príchodu robotov.

Nebolo by nesprávne povedať, že problém robotov je jedným z najväčších problémov pre mobilné telefóny a webové stránky. Firmy stratia veľa údajov a citlivých informácií online z dôvodu týchto robotov. Oni prechádzať prostredníctvom viacerých aplikácií na ukradnutie alebo zdvojenie vašich dát, čo vedie k spamu aplikácií, ktoré sa starajú o rôznych skutočných užívateľov a zákazníkov.

Ako Bots vplyv na vaše podnikanie

Slávne aplikácie ako Tinder a Snapchat bojujú niekoľko mesiacov. Pravdepodobne zhoršujú viditeľnosť a dôveryhodnosť svojich podnikov, čo značne spôsobuje nepríjemnosti pre zákazníkov a používateľov. Nedávno bol spomenutý spor medzi spoločnosťou Myntra a inou nepomenovanou spoločnosťou. Ten bol schopný portovať aplikácie a obsah aplikácie Myntra na rôznych webových stránkach a doménach. Viedla spoločnosť k ukončeniu mnohých svojich služieb, pretože zákazníci prestali dôverovať spoločnosti Myntra a jej výrobkom. Považovali to za nelegitívnu verziu pre počítače a začali ju odstraňovať zo svojich systémov. Riziká boli v tomto ohľade prvoradé a našli sme veľa otázok. Jednou z týchto otázok je, že každá aplikácia alebo podnik potrebuje ochranu pred robotmi alebo nie?

Zabezpečenie rozhrania API pre mobilné aplikácie

Pre podniky založené na aplikáciách je veľmi dôležité zabezpečiť ich mobilné aplikácie a ich funkcie od robotov. Budú musieť využívať vynikajúce bezpečnostné riešenia, ktoré môžu chrániť svoje dáta a webové služby pred malware a robotmi. Nie je to jednoduchá úloha a môže vyžadovať veľa času a úsilia. Dokonca aj antivírusový softvér a nástroje proti malwaru nie sú dobré pre nič, pretože nezaručujú požadované výsledky.

November 24, 2017