Back to Question Center
0

Odstránenie spamu odkazovania vysvetlil Semalt Expert

1 answers:

Nepochybne sa dopingový spam stal hlavným problémom. Ak nie ste s týmto pojmom oboznámení, dovoľte mi, aby som vám povedal, že ide o akýsi druh návštevnosti robotov, ktorí môžu poškodiť poradie vašich stránok v výsledkoch vyhľadávača . Táto falošná návštevnosť bola navrhnutá tak, aby zlepšovala poradie webových stránok hackerov, zatiaľ čo oni zostávajú zaneprázdnení pri ukladaní na internet. Miera okamžitých odchodov je vždy vysoká s spamom sprostredkovania a štatistiky vašich stránok v službe Google Analytics sa nikdy nezobrazujú správne, pretože žiadny človek navštevuje vaše stránky, ale roboty.

Julia Vashneva, vedúca manažmentu úspešných zákazníkov Semalta , uvádza v tejto súvislosti praktické riešenia - cheapest vps hosting canada.

Prečo je Referral Spam hlavným problémom?

Nebolo by nesprávne tvrdiť, že sprostredkovanie sprostredkovania je hlavným problémom a zbližuje vaše webové stránky s bezvýznamnými údajmi. Je to skutočná strata času a museli ste počuť o stránkach, ktoré sa dostali na internet. Je to docela frustrujúce postaviť miesto, vykonať jeho optimalizáciu pre vyhľadávače, a stále dostať zlú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávača.

Vždy je problematické zbaviť sa sprostredkovania spamu, ale jediná vec, ktorú môžete urobiť na mieste, je vytváranie filtrov v službe Google Analytics. Vytvorením filtrov môžete pridať spamové IP adresy a zbaviť spammerov sprostredkovania, ako sú tlačidlá pre webové stránky. To všetko nakoniec zlepší hodnotenie vašich stránok. Vytvorte toľko filtrov, ako je to možné, aby ste uložili svoje stránky z toho, aby sa zničili na internete. Pomocou filtrov môžete zabrániť spamu sprostredkovania, aby poškodil vašu stránku na internete a blokoval adresy IP, ktoré považujete za problematické.

Zastavenie spamu

Ak chcete zastaviť sprostredkovanie nevyžiadanej pošty, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je vytvoriť filtre. Ak to pre vás nefunguje, môžete vložiť špecifické kódy do súborov .htaccess. Tieto kódy sa nachádzajú vo vašich účtoch Google Analytics a na získanie prístupu k týmto typom kódov budete musieť zaregistrovať svoje stránky.

pre vychyľovanie

Treťou technikou je deformácia. Deflektor smeruje návštevnosť späť k zdrojom a môžete zabrániť príchodu nekvalitných hier. Odborníci tvrdia, že táto metóda je spoľahlivá, pretože môže zabrániť výskytu robotov a vírusov na vašich stránkach. Pred aktiváciou tejto možnosti vo vašom účte by ste museli vytvoriť niektoré mapy.

Doplnky WordPress

Wordpress poskytuje svojim používateľom množstvo pluginov, ktoré zabraňujú príchodu spamu a falošnej návštevnosti vašich stránok. Pre rôznych webmasterov sú tlačidlá pre webové stránky jednou z najhorších webových stránok. Je to spôsob, ako zničiť ich umiestnenie na internete. Blokovacie zásuvné moduly sú v súčasnosti vo veľkej dopyte po celom svete. Sú k dispozícii v aplikácii WordPress a môžu byť nainštalované a aktivované v priebehu niekoľkých sekúnd. Musíte vybrať spoľahlivý blokovací plugin a nainštalovať ho, aby ste zlepšili viditeľnosť a dôveryhodnosť svojho webu na internete.

November 24, 2017