Back to Question Center
0

Semalt: Ako sa zbaviť sociálnych tlačidiel, darodar.Com a tlačidlá pre webové stránky sprostredkovanie spamu

1 answers:

Lisa Mitchellová, manažér úspešného obchodovania so sálom , povedal: "V posledných mesiacoch som dostal referral návštevnosť z týchto stránok: Darodar.com, gombíky-for-website.com a social-buttons - la roche nutritic.com Po trochu vyšetrovaní som si uvedomil, že majú 100% mieru odchodov od doslova stráviť 0 sekúnd na stránkach.Na Google som nemohol nájsť žiadnu zmysluplnú radu, ako sa zbaviť tejto prevádzky. sa stretol s mnohými ľuďmi, ktorí mali rovnaký problém, musel som nájsť spôsob, ako ich zablokovať. "

Čo presne je Darodar?

Hlbší pohľad na webové stránky odhaľuje, že Darodar je agentúra ponúkajúca SEO služby. Majú prémiové služby, rovnako ako bezplatné služby. Rovnako ako ostatné vyhľadávače s, prehliadajú web pre obsah pomocou robotov. Stojí za zmienku, že služba Google Analytics označuje tieto roboty ako skutočné použitie. Štatistické údaje stránky Jetpack ich považujú za roboty. Z mojej prvej skúsenosti s nimi by som nechcel ich služby. Našťastie vám ponúkajú spôsob, ako by ste mohli svoje webové stránky vymazať zo zoznamu prehľadávaní.

Po odoslaní svojich webových stránok prostredníctvom formulára, ktorý ponúkajú, ich pavúky už nebudú prechádzať. Prejdite na spoločnosť Google a vyhľadajte ich webové stránky. Tento formulár sa nachádza v dolnej časti stránky. Bol by som do nej vložený odkaz, ale potom, prečo by som im mal dať spätnú šťavu? Skôr ako budete pokračovať, stojí za zmienku, že niekoľko používateľov sa sťažovalo na to, že ich analytika nefunguje tak, ako sa očakávalo po odchode. Sťažovali sa vtedy v roku 2015. Osobne som nezažil žiadne problémy po tom, ako som získal svoju doménu zo zoznamu prehľadávačov.

Sprievodca, ako sa zbaviť spamového sprostredkovania.

Zatiaľ nie sme si istí, odkiaľ pochádzajú títo dvaja posielatelia spamu (tlačidlá pre webové stránky a sociálne tlačidlá). To neznamená, že sa im nemôžeme zbaviť. Jedným zo spôsobov, ako ich udržať, je administrátor na stránke Analytics. Prejdite na informácie o sledovaní. Tieto domény pridáme do zoznamu vylúčených osôb, takže odteraz sa ich počet nepočíta

Používanie filtrov

Ďalším spôsobom ako napraviť tento problém je uchýliť sa k časti filtrovania. Budete musieť vytvoriť nový filter, ktorý vylučuje domény, ktoré chcete vylúčiť: Darodar.com v našom prípade. Bohužiaľ, toto nebude mať vplyv na vaše predchádzajúce štatistiky. spam sprostredkovanie bude stále oči. Nadobudne účinnosť odvtedy.

Používanie Apache / NGINX

Použite pravidlo NGINX Prepis pre odvrátenie návštevnosti darodar.com:

ak ($ ​​http_referer ~ * (darodar.com)) {return 444; }

Okrem toho môžete použiť pravidlo Apache htaccess, aby ste sa napríklad zbavili sprostredkovania návštevnosti tlačidiel pre webové stránky:

# blok spam spam

RewriteEngine On

RewriteCond% {HTTP_REFERER} tlačidlá-for-website.com

RewriteRule ^. - [F, L]

Uvedomte si však, že toto pravidlo NGINX nezastaví všetky sprostredkovania duchov. Zostavil som tento krátky sprievodca, ktorý dúfa, že pomôže správcom webových stránok udržiavať nevyžiadanú poštu, ako napríklad Darodar, sociálne tlačidlá, ako aj gombíky -for-website.com

November 24, 2017