Back to Question Center
0

Semalt: Desať trikov na zlepšenie online prítomnosti

1 answers:

Jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť obchodný úspech, je mať on-line prítomnosť, pretože viac ako 85% vyhľadávaní produktov a služieb sa stane online. Ivan Konovalov, Semalt Manažér úspešnej zákazníckej činnosti vám predstaví nasledujúci kontrolný zoznam úspešnej online prítomnosti .

1 - winward casino games. Personas

Po prvé, zoznámte cieľovú osobu pre vašu kampaň. To znamená, že musíte klásť ľudské atribúty na opis alebo cieľ digitálneho marketingu . Pomohlo by to zoskupiť rôzne osoby s podobnými charakteristikami, ako sú motivátory, body bolesti, potreby, osobnosti, ciele alebo návyky. Vytvárajú menej trhových cieľov, čím uľahčujú, znižujú a znižujú efektívnosť digitálneho marketingu.

2. Mapovanie zákazníckych ciest.

Mapovanie zákazníckej cesty používajú obchodníci s cieľom pomôcť im pochopiť spoločnosť z pohľadu spotrebiteľa a interakcie, ktoré so spoločnosťou robia. S takýmto prístupom je ľahké určiť, aké sú potreby zákazníka počas každej interakcie, ako ich zlepšiť a či je potrebné zlepšiť poskytovanie služieb.

3. Strategický obsah

Je nevyhnutné, aby bol všetok obsah webových stránok vysoko zaujatý a poskytovaný včas, aby prilákal zákazníkov. Obchodníci by nemali inzerovať používateľov o tom, že nakupujú produkty, ktoré pravdepodobne nevedia. Po prvé, poskytnite im nejaké informácie o vašich produktoch alebo službách a používajte kalendár na konzistentné šírenie obsahu.

4. Aktualizovať obsah

Zákazníci chcú byť nadšení a to je dôvod, prečo navštívia vaše stránky. Ak je obsah rovnaký pri každom návšteve, nudí sa návšteva, čo vedie k poklesu dopravy, čo nie je dobrá vec. Aktualizácie obsahu musia závisieť od potrieb a predvolieb cieľového publika. Napriek tomu za každých šesť až dvanásť mesiacov nezabudnite aktualizovať dizajn webových stránok , aby ste sa uistili, že udržiavajú aktuálne trendy.

5. Skúsenosti používateľov

Skúsenosť používateľa sa zameriava hlavne na to, ako ľudia interagujú s digitálnym produktom. Vlastník firmy môže mať stránky, ktoré vyzerajú veľmi dobre, ale nevedia, ako ich prevádzkovať. Predovšetkým vytváranie skvelých používateľských skúseností vyžaduje porozumenie publika, služba Analytics poskytuje informácie o najnavštevovanejších stránkach a o tom, ako používatelia navigujú na stránkach.

6. SEO

Je mimoriadne dôležité, aby sa podnikateľské činnosti vyhľadávačov dobre zaradili, keďže viac ako 80% moderných zákazníkov využíva vyhľadávače na vyhľadávanie svojich produktov. SEO (Search Engine Optimization) pomáha priamym zákazníkom v podnikaní medzi ostatnými v tomto odvetví. Možno používať technológiu Pay-Per-Click (PPC), ale organické výsledky vyhľadávania zo SEO sú 8,5-krát viac účinné.

7. Sociálne médiá

Integrácia sociálnych médií s digitálnym marketingom môže mať významné prínosy, ako je rozpoznanie značky, lojalita, miery konverzie a zlepšovanie informácií o zákazníkoch. Nepoužívajte však len starý účet. Uistite sa, že príspevky sú krátke, aby sa dali viac zdieľať a mali kľúčové slová na zviditeľnenie. Využite fotografie s vysokou kvalitou na prezentáciu značky a pravidelne otestujte nové, aby ste zistili, ktoré z nich zákazníci najviac reagujú. Obsah nájdený na infografikách a videách je tiež informatívny a ľahko pochopiteľný. Okrem toho vytvára skvelý obsah na zdieľanie.

8. Komunikujte s publikom

Mnoho ľudí sa obráti na sociálne platformy pre služby zákazníkom. Väčšina týchto potrieb a otázok sa nakoniec ignoruje. Určite odpovedať na pripomienky spotrebiteľov a spätnú väzbu a dajte im vedieť, že počúvate. V dôsledku toho sa ostatní budú chcieť podeliť o svoje skúsenosti s ponúkaným produktom alebo službami. Vždy ďakujem každému, kto zdieľa príspevok na stránkach, alebo tým, ktorí komentujú príspevok, aby pokračovali v rozhovore.

9. Sociálna reklama

Úspešná kampaň v sociálnych médiách by mala mať objektívny prístup k sociálnym médiám, aby mohli beta-testovať platenú sociálnu reklamu, nezabudnite otáčať reklamy každé tri až päť dní a zabezpečiť, aby boli optimalizované pre mobilné zariadenia.

10. Mobilné pripojenie

Viac ako 65% všetkých digitálnych médií sa využíva na mobilných zariadeniach. Je preto nevyhnutné zachytiť tento trh s cieľom pridať hodnotu lokalite. Uistite sa, že vaša stránka má citlivý dizajn, ktorý je optimálny pre akékoľvek rozlíšenie obrazovky.

November 24, 2017