Back to Question Center
0

Semalt Expert špecifikuje, ako sa vysporiadať so spamovým odkazom v službe Google Analytics

1 answers:

Ak zistíte, že vaša webová lokalita dostáva veľa návštevnosti odkazov a údaje sa zobrazujú vo vašej službe Google Analytics, nie ste sami, pretože veľa ľudí čelilo rovnakému problému. Väčšina návštevnosti sprostredkovania je spam a mala by sa zbaviť čo najskôr. Nové prekrývajúce sa spamové odkazy v značnej miere poškodzujú údaje v službe Google Analytics. Útočníci nielen zničia poradie vašich stránok v výsledkoch vyhľadávača , ale tiež získajú lepšie pozície pre svoje vlastné webové stránky a blogy. Problém je v tom, ako sa môžu malé firmy vyrovnať s nevyžiadaným spamom a zvýšiť počet zobrazení na svojich stránkach - IT outsourcing services san jose.

Ivan Konovalov, manažér úspechu zákazníka Semalt , tu poskytuje cenné riešenie týkajúce sa sprostredkovania spamu.

Útočníci vytvárajú spam v službe Google Analytics

Prvá otázka, ktorá nás napadne, je to, prečo útočníci a hackeri vytvárajú spam Google Analytics? Majitelia webových stránok a blogeri sledujú službu Google Analytics a z času na čas menia svoje nastavenia. Odstránia a zablokujú adresy IP, ktoré vyzerajú podozrivo a zabraňujú skutočným ľuďom navštíviť vaše webové stránky. Veľa hackerov používa sprostredkovanie nevyžiadanej pošty na vytváranie a falošný predajný potenciál. Navyše ich používajú na šírenie vírusov a škodlivého softvéru a každý deň vykonávajú phishingové útoky. Ak sa vo vašich údajoch o sprostredkovaní objavia niektoré podozrivé webové stránky, nemali by ste nikdy kliknúť na danú stránku a čo najskôr ju odstrániť zo služby Google Analytics.

Ako sa vyskytuje spamový odkaz

Hackeri a spameri používajú rôzne techniky na spustenie robotov a únos počítačových systémov v botnetoch. Niektoré z nich generujú veľa duchovných návštev a zvyšujú mieru odchodov zo stránky. Pokračujú v odosielaní robotov na vaše stránky, čo zničí ich celkové hodnotenie na internete. Útočníci potrebujú spustiť JavaScript na sledovanie vašej služby Google Analytics. Odtiaľ zhromažďujú údaje a potrebné informácie o vašej lokalite a podieľajú sa na podvodných aktivitách.

Spoločnosť Google zaviedla veľa produktov a služieb s cieľom zabezpečiť bezpečnosť a bezpečnosť webu na internete. Pomocou jeho funkcií a možností môžete chrániť svoje stránky pred hackermi. Sledovanie je možné vykonať pomocou jedinečných čísel pre všetky vlastnosti. Jedna vlastnosť znamená, že môžete použiť jedno číslo skladby alebo kód, aby mohol odhadnúť, či vaša stránka dostáva legitímnu návštevnosť alebo nie.

Služba Google Analytics umožňuje svojim používateľom použiť až päťdesiat vlastností na účet. Znamená to, že ak vlastníte AdSense, mali by ste dostať jedno sériové číslo na jednu nehnuteľnosť. Číslo UA, čo znamená Urchin Analytics, je názov produktu, ktorý spoločnosť Google dlhodobo získala pre svojich používateľov. Jeho stredné čísla sú skutočné číslo účtu, ktoré by ste mali použiť pri vytváraní vlastníctva. Všetky vlastnosti v jednom účte Google Analytics môžu mať rovnaké číslo.

Služba Google Analytics nám tiež poskytuje možnosti filtrovania. Je jednoduché vytvárať filtre a aktualizovať nastavenia analytického nástroja podľa nových trendov a taktík. Na internete je k dispozícii dostatok sprievodcov a tutoriálov, aby ste sa zbavili sprostredkovania spamu. Úpravou nastavení môžete zachovať kvalitu údajov v službe Google Analytics.

November 24, 2017