Back to Question Center
0

Semalt Expert: Tu je náhľad, ako zobraziť iba mobilný prenos

1 answers:

Filtre profilu služby Google Analytics sú v mnohých ohľadoch výhodné. Prvou a najdôležitejšou výhodou je, že môžeme zaradiť alebo vylúčiť údaje z našich prehľadov na základe našich požiadaviek a druhu parametrov.

Možno budete chcieť zobraziť alebo odstrániť údaje z mobilnej prevádzky, niektorých špecifických domén alebo konkrétneho miesta. Oliver King, vedúci expert z Semalt , ubezpečuje, že všetky tieto veci je možné jednoducho vykonať pomocou vášho účtu Google Analytics - salto col trampolino elastico.

Filtrovanie profilu Google možno definovať ako konkrétny filter, ktorý sa používa na úpravu alebo obmedzenie údajov na hlavnom paneli nástroja Google Analytics. Preto je možné vykonať zmeny vo vašich údajoch a zabezpečiť bezpečnosť a dôveryhodnosť vášho webu na internete.

Inými slovami, môžeme povedať, že filtre profilu služby Google Analytics vám pomôžu vytvoriť súbor prehľadov, ktoré zobrazujú presné údaje a spoľahlivé informácie o zdrojoch a adresách IP vašej prevádzky. Či už získate svoje pohľady z osobného počítača alebo mobilných zariadení, filtre profilu vám poskytnú len spoľahlivé informácie. Filtre profilu služby Google Analytics je možné použiť v rôznych situáciách po ich úplnom dokončení.

Krok 1 - Mali by ste mať hlavný profil

Prvým krokom je mať hlavný profil skôr, ako začnete.Ak ste ešte tento profil nevytvorili, nikdy nemôžete získať predstavu o tom, odkiaľ premáva vaša lokalita. Váš hlavný profil bude obsahovať všetky informácie o vašej návštevnosti na webe a kde môžete stráviť väčšinu času.Ak dlho používate službu Google Analytics, je čas sledovať aktivity vašich stránok vytvorením hlavného profilu. nastaviť a prinášať kvalitné výsledky.

Krok 2 - Nastavenie nového profilu

V prípade, že ste nevytvorili profil. Tu budeme hovoriť, ako okamžite vytvoriť profilové filtre. Kliknite na sekciu Správca vo svojom účte Google Analytics a vyberte kartu Profily a potom kliknite na ikonu Nový profil, aby ste mohli začať.

Krok 3 - Vytvoriť profilový filter

Po vytvorení profilu a dokončení všetkých jeho sekcií je ďalším krokom kliknutie na ikonu Mobilní používatelia a vytvorenie filtrov kliknutím na sekciu Filtre. Tu môžete vytvoriť rôzne filtre na základe vašich požiadaviek a začať hodnotiť návštevnosť vašej webovej lokality, ako aj jej kvalitu.

mobilné filmy Google Analytics filtrované v akcii

Asi pred tromi rokmi bolo množstvo mobilných zariadení, ktoré navštívili blog Crazy Egg, prostredníctvom mobilných zariadení. Najviac znepokojujúce, že iba šesť percent e-mailových účastníkov navštívilo webové stránky pomocou mobilných telefónov. Okrem toho mobilné telefóny značne zaostávajú v oblastiach, ako je rýchlosť odchodov a čas na mieste. Znamená to, že veľa ľudí navštívilo stránku, ale na webových stránkach strávili len niekoľko sekúnd. Preto spoločnosť uprednostnila prepracovanie a opätovné vytvorenie filtra profilu služby Google Analytics, aby sa zabezpečila jeho viditeľnosť a dôveryhodnosť na internete. Nové odpovedajúce témy WordPress boli vyvinuté, aby sa zabezpečilo, že užívatelia získajú kvalitné výsledky.

November 24, 2017