Back to Question Center
0

Semalt Expert vedia ako oslobodiť Google Analytics od hluku

1 answers:

Vykonávanie metodických auditov služby Google Analytics je veľmi dôležité. Ivan Konovalov, vrchný odborník z Semalt , vám povie, ako sa zbaviť hluku niektorými základnými filtrami.

Google Analytics je jednou z najvýkonnejších platforiem na získavanie prehľadov a cenných informácií o vašich webových stránkach. Všetky z nich môžu priamo alebo nepriamo ovplyvniť rast vašej firmy. Pred vykopaním niektorých oblekov by ste mali urobiť niektoré dôležité rozhodnutia a vybrať si spoľahlivé zdroje na odstránenie hluku.

Bezpečné je povedať, že filtrovanie hluku zo služby Google Analytics je významné - windows virtual server hosting usa. Mali by ste často robiť nejaké zmeny vo vašich údajoch a nájsť nejaké spôsoby na filtráciu šumu. Okrem toho by ste mali zistiť, aký typ prevádzky vaše stránky dostáva a ako si zachovať jeho kvalitu. Vytváranie viacerých webových stránok je jednoduché, ale je oveľa ťažšie zvládnuť veľa názorov a zabezpečiť, aby vaše webové stránky dostávali kvalitné prístupy. Môže byť tiež ťažké zaobchádzať so štruktúrami účtov av tejto súvislosti potrebovať pomoc niekoho. Niektoré veci sú však dôležité pre nás všetkých.

Predstavujeme filtre služby Google Analytics

Filtre Google Analytics, ako je jasné svojím názvom, nám poskytujú spôsob úpravy a obmedzenia údajov. Zvyčajne je to možné vidieť v sekcii zobrazenia stránok. Služba Google Analytics má vlastné rozhranie, ktoré umožňuje používateľom vytvoriť viac filtrov, ktoré im najviac vyhovujú. Každý filter má svoje funkcie a používa filtre. Môžete vylúčiť alebo zahrnúť špecifické údaje. Okrem toho môžete vytvoriť aj vlastné filtre, ktoré sú rozmiestnené na základe objednávok, ktoré boli uvedené v sekciách Priradenie filtra.

Zbavte sa hluku základnými filtrami

Je dôležité, aby sa na vaše zobrazenia použili filtre, pretože ovplyvňujú prichádzajúce a odchádzajúce údaje. Filtrované súbory a súbory informácií môžete obnoviť niekde na vašom počítači.

Ale skôr než to urobíte, musíte mať na pamäti nasledujúce veci:

1. Vylúčenie interného filtra IP

Aby ste zabezpečili kvalitu vašej návštevnosti, musíte odstrániť názory od vašej organizácie. Takmer všetky založené podniky tak robia a menia svoje údaje. Návštevy, ktoré prichádzajú priamo z vašej kancelárie, sa ďaleko líšia od návštev externých zdrojov. V sekcii zobrazenia v službe Google Analytics môžete iba vylúčiť interné adresy IP. Je tiež možné použiť rôzne filtre do sietí s niekoľkými IP adresami. Ak je vaša webová stránka pomerne veľká a používate funkciu Správcu Google, musíte prestať odosielať na vaše webové stránky zobrazenia, ktoré boli upravené v Správcovi Google s konkrétnymi pravidlami a makrami.

2. Malé filtre a atribút kampane

Musíte vynútiť filtre malých písmen v kampaniach a ich atribúty pre kvalitné výsledky. Ak používate parameter na vytváranie vlastnej webovej adresy pre kampaň webových stránok, mali by ste menovať každý parameter na základe typu publika a filtre, ktorý bol preň vytvorený. Môžete napríklad pomenovať filter ako LinkedIn a začať prijímať návštevnosť priamo z tejto stránky sociálnych médií.

Záver

Toto sú niektoré veľmi základné nápady na odstránenie hluku. Dúfajme, že získate dostatočné informácie z týchto nápadov a môžete udržať kvalitu a dôveryhodnosť svojich webových stránok.

November 24, 2017