Back to Question Center
0

Semalt Expert vysvetľuje, ako využívať sociálne médiá pre e-mailový marketing

1 answers:
dokumentu

V každom online obchode, zostať v kontakte so zákazníkmi je marketingová zlatá baňa. Takmer všetky spoločnosti prevádzkujú SEO, niektoré značky zvyšujú povedomie tým, že vykonávajú e-mailový marketing alebo kampaň sociálnych médií. E-mailový marketing pomáha digitálnym obchodníkom osloviť svojich klientov a potenciálnych zákazníkov. Sociálne médiá sú silnou platformou, ktorá môže veľmi rýchlo zvýšiť e-mailový marketing. Sociálne médiá pomáhajú značkám vytvoriť on-line prítomnosť v bazéne, kde sa nachádza väčšina čitateľov vášho online obsahu.

V tomto článku zostavila Julia Vashneva, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt zoznam rôznych spôsobov, ako môžete vytvoriť zoznam e-mailov niektorými trendovými sociálnymi stránkami - ????? ?????????? ? ????????? web ??????? web ????????.

Štandardné potreby sociálnych médií

Pri používaní sociálnych médií budete potrebovať dve hlavné veci pre takmer všetky webové stránky:

 1. Lead magnet. Ide o bezplatnú ponuku, ktorá návnadu spotrebiteľovi získa bezplatnú vzorku vášho produktu, napríklad bezplatnú e-knihu, bulletin alebo video. Použite ideálneho účastníka e-mailu na vytvorenie voľného magnetu, ktorý zachyti cieľ vo vašom výklenku. Ak máte viac ako jedno freebie, nezakrývajte svoju stránku sociálnych médií. Namiesto toho ich pridajte do oblasti vašich webových stránok, ako je sekcia Zdroje alebo Výukové centrum.
 2. Squeeze Page. To je miesto, kde zákazník pristane na vašej stránke po kliknutí. Mal by zhromažďovať trochu informácie o klientovi, ale nie viac ako dve mená, účel a e-mail. Príliš veľa otázok vydesí návštevníkov.

Ako používať bežné platformy sociálnych médií pri zbere e-mailov

.
 1. Facebook.
 • Vlastné karty sú k dispozícii na Facebooku..Pomocou nástrojov na automatizáciu SEO, ako je napríklad Woobox Static HTML, môžete prispôsobiť svoju vlastnú stránku stláčania olovených magnetov.
 • Popis výrobku. Môžete ho umiestniť na jednu zo stránok alebo na mieste popisu na vašej stránke. Zdieľajte adresy URL vášho oloveného magnetu tu. Popis je obmedzený na 160 znakov a zaisťuje, že adresa URL magnetu olova je bez ďalších kariet, na ktoré možno kliknúť.
 • Tlačidlo výzvy na akciu Facebooku. Tlačidlo prihlasovania môžete použiť v ponuke tlačidiel pridania. Prepojte ju so squeeze stránku alebo vstupnou stránkou svojho obsahu. Použitie titulnej fotografie, ktorá podporuje vašu výzvu na akciu, je pro tip.
 • Facebook reklama. Toto je veľmi vynaliezavá oblasť pre získanie publika. Môžete si prispôsobiť záujmy, demografiu, vek a polohu, aby ste mohli cielenejšie inzerovať.
 • Obal Facebook fotografie. To môže zahŕňať váš olovený magnet. Môžete tiež pripojiť odkaz na titulnú fotografiu.
 1. Twitter.
 • Twitter Bio a URL. Pomocou panelu s popisom propagujte váš olovený magnet. V sekcii adresy URL použite odkazovú stránku s odkazom na stránku. Tento odkaz bude dokonca nakupovať vo výsledkoch vyhľadávania dotazov. Vyhnite sa hashtagům, úvodzovkám @používateľov a iným materiálom, na ktoré sa dá kliknúť, očakávajte, že vaša adresa URL stránky squeeze bude efektívnejšia.
 • Použite funkciu "Twitter Lead Generation Card". S touto funkciou môžete zhromažďovať e-maily priamo. Je to v sekcii reklám.
 • Twitter softvér. Napríklad SalesForce. To vás dovedie k tomu, aby ste vedeli. Môžete tiež prevziať zoznamy e-mailov z ikony Twitter na stiahnutie a používať e-mailové zoznamy zozbierané vo vašej marketingovej stratégii. Tiež si myslí, že Twitter podporuje reklamu rovnako ako Facebook.

Sociálne médiá vám môžu pomôcť pri vytváraní mailového zoznamu od svojich klientov. Pomocou vyššie uvedených tipov môžete využiť rôzne príležitosti, ktoré ponúkajú sociálne médiá, ako sú napríklad e-maily, spätné odkazy a oblasti tlačidiel na výzvu. LinkedIn a Pinterest tiež fungujú ako Twitter a Facebook.

November 23, 2017