Back to Question Center
0

Semalt Study: Aké výhody prinášajú odborníci v oblasti digitálneho marketingu na vaše podnikanie v oblasti elektronického obchodu

1 answers:

Každá dobrá marketingová agentúra by mala byť schopná pomôcť vášmu eCommerce podnikania rásťrýchlo, zatiaľ čo zmierňuje akýkoľvek stres, ktorý by ste mohli mať. Je prirodzené, že všetci majitelia podnikov chcú pestovať svoje spoločnosti, vytvárať viacpredaj a dosiahnutie vedúcich pozícií v určitom marketingovom výklenku.

Ako je zrejmé, niekedy potrebujete pomocnú ruku. Prenájom digitálneho marketinguagentúra by mala byť dobrým miestom na začatie - cheap windows based. Jason Adler, riaditeľ pre úspešné riadenie zákazníkov spoločnosti Semalt vysvetľuje, aké výhody získate, ak ste najali digitálnych expertov.

reklama

Typická marketingová agentúra je schopná vytvárať, nakupovať a usmerňovaťdopravu tam, kde je to potrebné. Prečo sú dobrí? No, je to kvôli týmto štyrom dôvodom:

  • Skúsenosti. S rozsiahlymi skúsenosťami s prácou s rôznymi spoločnosťami,vaša marketingová agentúra by videla desiatky úspešných kampaní.
  • organizácie. Dostanete podrobnú správu o tom, koľko sa vynaložilo na projekt
  • Časová účinnosť. Ušetrite si drahocenný čas tým, že necháte ich zvládnuťmarketing aspekt podnikania, zatiaľ čo vy zoradiť všetko ostatné.
  • Ekonomický. Vzhľadom k tomu, že by kupovali veľa reklamy predtýmvašej angažovanosti, môžu (agentúry) získať lepšie sadzby.

Marketing obsahu

Rovnako ako naznačuje názov, obsahový marketing sa točí okolo vytvárania grafiky, videía články, ktoré sa potom distribuujú s cieľom prilákať, zapojiť a konvertovať surferov do klientov. V dnešnom svete kdepropagačný obsah sa používa s cieľom zaplaviť zákazníkov, obsahový marketing vytvára hodnotu. Je to úloha marketinguaby vytvorili nový, zaujímavý a atraktívny obsah pre vás.

Email marketing

Táto marketingová technika nikdy nie je plne využitá podnikmislužby marketingovej agentúry, ktoré máte k dispozícii, môžete zaručiť dobré výsledky. Stačí vytvoriť zoznam toho, čo treba urobiť a vašeagentúra vám to spraví.

Riadenie sociálnych médií

Je bežne bežné, že podniky majú spustiť stránky sociálnych médií - stránku na Facebooku, aKanálu YouTube, účtu Google+ alebo Twitteru. Pravidelné aktualizovanie týchto stránok je bolesť hlavy, s ktorou je možné prekonaťpomoc marketingovej agentúry.

Návrh a vývoj webových stránok

Podnikatelia sa podnikajú v podnikaní z mnohých dôvodov. Niektorí to robia len preto, žemôžu a iní to robiť z akéhokoľvek iného ušľachtilého dôvodu. Bohužiaľ, nie každý má skúsenosti s vytváraním svojich vlastných webových stránokdobrá perspektíva pre online prítomnosť (návrh webových stránok). Ak ste nováčik, agentúra by vám mala pomôcť.

Fotografia a videografia

Videografia a fotografia sú životne dôležité, pokiaľ ide o predaj tovaru online.Premýšľajte o scenári, v ktorom používateľ nemá poňatie o tom, ako výrobok vyzerá - obrázok alebo video by potom mali byť užitočné.To bude dokonale urobiť dobrá marketingová agentúra.

Optimalizácia miery konverzie (CRO)

Existujú stovky marketingových agentúr, ktoré ponúkajú CRO. Toto (CRO)spolieha sa na testovanie a zhromažďovanie údajov na reštrukturalizáciu webového obsahu, ktorý sa prevádza na potenciálnych zákazníkov. CRO má technickú povahu, takževyžaduje odbornú odbornosť.

S rastom podnikania ste povinní zažiť ďalšie výzvy. preAk generujete viac predajov, získate viac zodpovednosti zákazníka. So širšou produktovou líniou získate viac inventárapokračuj v sledovaní. Hádzať do mnohých možnosti reklamy ,SEO aktualizácie, marketingové nástroje sociálnych médií a získate širší obraz.

November 23, 2017