Back to Question Center
0

Semalt: Výhody sledovania odpovede používateľov na váš obsah

1 answers:

Sociálne médiá sa stali dôležitým nástrojom na šírenie myšlienok online. Odhadovaných 50 000 myšlienok, ktoré každú osobu robia každý deň, je dôležitým prínosom pri budovaní informácií online aj pri minimálnom použití SEO, ale iba vtedy, ak je obsah zmysluplný. Dobré nápady rastie online. Weboví návštevníci zhromažďujú informácie a zdieľajú ich prostredníctvom rôznych online platforiem.

Jason Adler, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt Digital Services, uvádza, že proces vytvárania atraktívneho obsahu, ktorý oslovuje skutočné publikum, vyžaduje, aby publikum ocenilo komentáre príspevkov - redirecionar html. Niektoré spôsoby používania publika na zdieľanie webového obsahu zahŕňajú nasledujúce reakcie:

Spamovanie: Obsah, ktorý nie je rozumný a neprispieva k dopytu divákov, má vysokú pravdepodobnosť nazývať sa zbytočným a teda spamom. Spamovanie obsahu ho vylučuje z budúcej interakcie s používateľom webu.

Preskakovanie: Spisovateľ obsahu, ktorý zmieša relevantný a irelevantný materiál na webovej stránke, dáva čitateľovi ťažké časy. Používateľ preskočí irelevantný obsah a zistí, čo je pre neho užitočné. Ak je obsah stále zlá, spisovateľ sa napokon odpojí.

Skenovanie: Keď čitateľ podozrieva relevantnosť obsahu webového obsahu, ktorý čítal, zľahka si vybral všetko, čo je dôležité, pričom preskočí zvyšok obsahu.

Zastavenie: Ak sa článok dotýka čitateľov, môže prestať premýšľať o čítanej položke a zamerať sa na svoje osobné alebo odborné otázky.

Úspora: Dobrý obsah, ktorý si zaslúži referenčné alebo budúce návštevy, stojí za úspory pre rýchle vyhľadávanie.

Posunutie: Dotykový obsah ovplyvňuje hodnoty a charakter čitateľa. Ich postoje a prístup k bežnému životu sa posúva.

Odosielanie: Čitatelia môžu zdieľať obsah, ak sa domnievajú, že to nie je užitočné len pre nich, ale aj pre iných ľudí.

Šírenie: Uľahčujúci obsah sa šíri prostredníctvom blogov a sociálnych médií. Obsah dosahuje veľa ľudí prostredníctvom osobných mediálnych platforiem.

Prihlásenie sa na odber: Keď sú čitatelia spokojní s obsahom, ich konečnou formou vyjadrovania dôvery je, že sa v budúcnosti prihlási na stránky.

Existuje niekoľko dôvodov, predtým, než bude obsah obsahovať on-line, ak by mal dostať dobrú odpoveď.

1. Poznať publikum

Znalosť publika je základom pre zabezpečenie toho, aby bol obsah pozitívnych čitateľov. Písanie by sa malo zamerať na publikum a nie na spisovateľa. Spoznajte, kto je publikum, ich záujmy a ich záujem v súčasnosti.

2. Pochopte ciele

Zamyslite sa nad cieľom obsahu a urobte čitateľské hodnotenie článku, ak sa bude uplatňovať SEO.

3. Použite kreativitu

Po získaní základných informácií o materiáli a publiku sa zameranie na kreativitu vytvára atraktívnym obsahom na dosiahnutie stanovených cieľov. Kreativita prináša jedinečnosť obsahu a myšlienok, ktoré spĺňajú požiadavky publika. Článok by mal byť relevantný a primeranej dĺžky a mal by sa nahrávať pomocou mechanizmu SEO.

4. Oceniť spätnú väzbu

Po odoslaní obsahu online sledovať odpovede od publika, aby ste mohli vykonať hodnotenie. Začleňte hodnotnú spätnú väzbu do budúceho písania a súčasne priblížte kritikov k zlepšeniu. Publikum vyjadruje svoje reakcie prostredníctvom vyššie uvedených spôsobov.

Buďte kreatívni, sledujte publikum a používajte mechanizmy SEO na zvýšenie prítomnosti na webe.

November 23, 2017