Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Plugin Cost - Užitočné tipy

1 answers:

Vlastný doplnok WordPress má svoj jedinečný dizajn, špecifické funkcie a určité funkcie, ktoré presne zodpovedajú vašej firme. Existuje stovky až tisíce bezplatných a prémiových doplnkov, ale vlastný doplnok WordPress nemá žiadnu alternatívu, pretože ho môžete upravovať a posilňovať jeho funkcie podľa vašich požiadaviek a očakávaní. Aj keď je naozaj ťažké vtiahnuť zákazníkov na internete, stále môžete vytvárať skvelé doplnky WordPress a zvýšiť predaj.

Ross Barber, špičkový špecialista Semalt Digital Services, sa zameriava na skutočnosť, že spoločnosti a vývojári chápu, že používatelia nechcú výrazne platiť za pluginy WordPress. Preto je väčšina pluginov predvolená a bez nákladov, čo znamená, že ich môžete okamžite stiahnuť, inštalovať a aktivovať. Rôzni weboví vývojári a inžinieri ponúkajú elegantné riešenia vašich problémov súvisiacich s pluginom a ceny sú zrejme vysoké. Na základe vašich obchodných požiadaviek môžete buď vybrať voľné pluginy alebo platené verzie.

Pochopiť ceny pluginov WordPress

Každý vlastný doplnok WordPress je postavený pre individuálneho zákazníka a náklady sa líšia podľa toho, koľko času si autor vytvoril. Pluginy WordPress sa dodávajú vo veľkom rozsahu a ich ceny sa líšia od spoločnosti po spoločnosť. Cena za plugin je funkciou dvoch hlavných vecí: vývojára, ktorý vyvinul určitý plugin a čas, ktorý si vzal, aby vytvoril a spustil svoj plugin bez toho, aby ohrozil kvalitu. Ak ste noví v aplikácii WordPress a neviete nič o doplnkoch a ich cenách, mali by ste mať na pamäti nasledujúce body:

1. Opýtajte sa okolo a získajte odhad zložitosti vášho doplnku WordPress:

Po prvé, mali by ste sa opýtať okolo, aby získali odhady fungovania modulov a ich zložitosti. Ak chcete zistiť, ako komplikovaný je váš doplnok WordPress, nie je žiadna náhrada za IT odborníkov. Ak viete všetko o vývojárovi a máte predstavu o tom, koľko pluginov už spustil, bude pre vás jednoduché odhadnúť cenu alebo cenu pluginu. Za týmto účelom sa môžete pripojiť k oficiálnym fóram WordPress, WordPress subreddits a WordPress online. Spýtajte sa na otázky a kontaktujte seniorov, aby ste vedeli, do akej miery vás bude stáť plugin a čo sú najlepší autori tohto odvetvia.

2. Sadzby vlastného doplnku WordPress

Je zrejmé, že sadzby vlastných doplnkov WordPress sa budú líšiť a budú závisieť od toho, koľko pozitívnych recenzií a komentárov, ktoré dostali. Všeobecne platí, že experti a vývojári programu WordPress chápu, že ceny nemôžu byť rovnaké, ako sú rôzne zásuvné moduly určené na vykonávanie rôznych úloh.

3. Čítanie vo všeobecnosti

Pred odhadnutím jeho ceny by ste sa mali pokúsiť pochopiť zložitosť vlastného pluginu WordPress. Čím komplexnejší je plugin, tým vyššie sú jeho ceny. Doplnky, ktoré sa zobrazujú vo vašom účte WordPress, vykonávajú obmedzený počet funkcií a nemajú veľa funkcií. A ak máte profesionálnu webovú stránku alebo chcete rozširovať svoju firmu v žiadnom okamihu, nikdy by ste sa nemali spoliehať na tie voľné pluginy a namiesto toho si vyberať vlastné pluginy WordPress, ktoré vám budú stáť od 10 do 900 dolárov Source .

November 26, 2017