Back to Question Center
0

Tento reklamný svet alebo ako urobiť, aby vás spotrebitelia milovali - Marketingové stratégie od Semalt Expert

1 answers:

Súčasný svet, v ktorom žijeme, je reklamný a reklamný svet. Bez reklám nebudú potrebné také veci ako televízia, rozhlas alebo sociálne médiá. Je samozrejmé, že potom budeme musieť platiť viac za veci, ktoré potrebujeme - 1gbps unmetered servers that need staff. 86% obyvateľov sa domnieva, že reklamy sú potrebné na vysielanie bezplatného obsahu online. Avšak, nedáva obchodníkom právo obťažovať nás s reklamami. Nasledujú štyri stratégie od Olivera Kinga odborníka na Semalt , ktorý môže skutočne spríjemniť zákazníkov.

Urob si sám Osoba

Nie je nič, čo obťažuje potenciálnych zákazníkov, ako narušujúci predajca, ktorý sa snaží prinútiť kúpiť tento alebo ten produkt za každú cenu. Je to obrovské odbočenie a veľmi neúčinné, pokiaľ ide o konverziu. Spotrebitelia vás môžu vyladiť alebo vziať na vedomie vaše nepríjemné správanie a sľuby, že sa nikdy nebudú zaoberať s vami alebo značkou, ktorú zastupujete.

Sociálna krajina v súčasnosti preberá prístup orientovaný na spotrebiteľa, ktorý by mal odrážať stratégia digitálneho marketingu . Spotrebitelia musia byť zaobchádzaní takým spôsobom, aby sa s nimi zaobchádzalo. Jediným spôsobom, ako to dosiahnuť, je použitie spoločenského monitorovania a analýzy. Pomáhajú pri identifikovaní spotrebiteľských pocitov, aby ich marketingoví pracovníci mohli zacieliť, ak sa s nimi majú zúčastňovať na autentických rozhovoroch. Optimalizáciou týchto aspektov podnikania bude obchodník schopný zosilniť svoje úsilie v oblasti SEO.

Urobiť to relevantné

Rovnako ako dôležitosť personalizácie nie je možné vedieť, kto číta konkrétny príspevok, kedy má k nemu prístup a ďalšie veci, ktoré by mohli mať záujem. Rodná sieť by mala pomôcť tým, že poskytne odporúčania obsahu, ktoré spotrebitelia nasledovať. Obchodníci by mali vedieť, že odporúčania musia byť relevantné pre chuť a preferencie čitateľa. Ak obsahujú odkazy na príspevky, ktoré súvisia s tým, čo čitatelia zaujímajú, ale inak by sa nenašli, potom sa táto lokalita stane dôveryhodným a cenným zdrojom, ktorý je pre SEO optimálny. Výsledkom je, že vydavateľ udržiava vysoké výnosy a súčasne poskytuje spotrebiteľom nezabudnuteľný zážitok z objavovania obsahu, ktorý ich bude vracať viac.

Urobiť to včas

Existuje niekoľko vecí, ktoré spotrebitelia nájdu nepríjemné, pokiaľ ide o digitálny marketing:

  • Kupóny, ktoré pľuvajú na tovar, ktorý si práve zakúpili, pretože sú k ničomu pre každého s obmedzeným priestorom alebo finančnými prostriedkami na sklamanie pred jeho vypršaním.
  • opakované reklamy na Facebooku pre tovary alebo služby, ktoré si už kúpili
  • Odberové schránky, ktoré sa zobrazia hneď, ako nájde ich obsah
  • .

Obchodníci musia používať digitálny marketing spôsobom, ktorý ich spotrebiteľom udržiava. Uvedené nepríjemnosti sa môžu zdať malé, ale drobné veci sa zvyšujú. Vzhľadom na neobmedzené zdroje informácií o veciach, ktoré sú relevantné pre to, čo chcú, nedávajte im dôvod, aby ste si nevybrali značku, ktorú predávate. S recenziami zo spätnej väzby zákazníkov a sociálnych médií uistite sa, že všetky služby úzko súvisia s ich potrebami.

Urobiť to Relatable

Posledný, ale ne najmenší tip je vytvoriť obsah, ktorý sa dotýka relatívnych ľudských emócií. Emócie sú veľkým motivátorom. Niektorí spotrebitelia môžu vtipkovať o tom, ako je reklama emocionálne manipulatívna, ale v budúcnosti to nikdy nezabúda.

November 24, 2017