Back to Question Center
0

Užitočné tipy od Semalt o tom, ako blokovať nežiadúce e - maily na vašom

1 answers:

Príjem neželaných a falošných e-mailov z vášho účtu Gmail môže byť trochu dráždivý. Služba Gmail navrhla efektívne filtre na zabránenie spamovým e-mailom pochádzajúcim zo škodlivých poštových zoznamov a konkrétnych odosielateľov. Ak ste dostali e-maily s nevyžiadanou poštou, služba Gmail vám uľahčuje permanentné blokovanie falošných e-mailov - gonfiabili acquatici milano.

Ross Barber, odborník na Semalt , hovorí, že v uplynulých rokoch spameri a útočníci používali skriptované e-maily, aby ukradli informácie z počítačov koncových používateľov. Ak kliknete na falošný e-mail na svojom účte Gmail, mohli by ste byť presmerovaní na škodlivú webovú stránku, kde môžu hackeri rýchlo získať vaše finančné informácie a heslá. Z dlhodobého hľadiska robia spameri skutočné peniaze, ktoré organizáciám vyplácajú ako reklamný poplatok. Nežiadané e-maily nemusia byť hlavným problémom, ktorý by ovplyvnil vašu online kampaň alebo operácie. Nechajte falošné e-maily len nepatrnou nepríjemnosťou tým, že minimalizujete počet nevyžiadaných e-mailov odoslaných na váš účet.

Ako zablokovať používateľov vo vašom účte Gmail pomocou spamových filtrov

Pokiaľ ide o prevenciu spamových e-mailov z vášho účtu Gmail, používanie spamových filtrov by malo byť vašou prvou možnosťou zvážiť. Filtre spamu určujú, odkiaľ pochádza väčšina vašich nechcených e-mailov, technické prvky falošných e-mailov, rozsah, na ktorý sa vzťahuje e-mail, a celkový počet osôb, ktoré dostali nevyžiadané e-maily.

Kliknutím na šípku nadol zvoľte zobrazené možnosti a kliknite na možnosť Blokovať odosielateľa. V budúcnosti sa všetky nevyžiadané e-maily od zablokovaného odosielateľa automaticky prenesú do priečinka "nevyžiadanej pošty". Našťastie vám služba Gmail dáva šancu odblokovať odosielateľov zamknutých neúmyselne.

Triky ako hlásiť nevyžiadané e-maily

Keď zistíte nevyžiadanú poštu v účte Gmail, nemusíte sa panikavať. Kliknutím na začiarknutie nachádzajúce sa v zozname e-mailov alebo pomocou filtrov ponúkame najlepšie riešenie. Služba Google používa prehľady odosielané koncovými používateľmi, aby spresnili filter spamu a zlepšili ho. Filtre spamu poskytujú najlepšie výsledky vôbec. Niektoré nevyžiadané pošty však vždy nájdu spôsob, ako prejsť do svojho účtu Gmail. Ak chcete nahlásiť nevyžiadané e-maily prijaté na váš účet, kliknite na "šípku nadol" zobrazenú vpravo hore na prijatú nevyžiadanú poštu.

Posuňte zoznam možností zobrazených pod šípkou nadol a kliknite na možnosť Nahlásiť spam. Po označovaní alebo oznamovaní správ a e-mailov sa obsah nevyžiadanej pošty posiela do priečinka "nevyžiadanej pošty". Zabezpečte blokovanie a hlásenie nechcených e-mailov do služby Gmail a minimalizujte počet nevyžiadaných súborov, ktoré vám posielajú spameri a útočníci.

Gmail berie bezpečnosť vášho účtu Gmail veľmi vážne. Nedovoľte, aby vaše priečinky doručenej pošty boli preťažené nevyžiadanými súbormi a nevyžiadanými e-mailmi. Zabráňte prijímaniu falošných e-mailov od konkrétnych odosielateľov pridaním do zoznamu blokov. Odblokovanie odosielateľov pripojených k vášmu zoznamu blokov môžete urobiť kliknutím na "šípku nadol" a kliknutím na možnosť "odblokovať".

November 26, 2017