Back to Question Center
0

Wordfence Security Plugin - Semalt Expert hovorí, ako chrániť váš WordPress web

1 answers:

Útoky na webové stránky sa teraz stali skutočnou hrozbou pre stránky elektronického obchodu, pričom majitelia webových stránok a obchodníci nemajú inú možnosť ako aktualizovať svoju bezpečnosť webových stránok zakaždým. Obchodníci, ktorí prevádzkujú stránky Wordfence, však nemajú dôvod na obavy po zavedení doplnku Wordfence v odvetví online marketingu.

Wordfence plugin ponúka ochranu webových stránok v reálnom čase a úžasný zážitok z analýzy. Tento doplnok obsahuje úplný firewall a antivírusový balík, ktorý blokuje pokusy o škodlivé kódy, falošnú prevádzku a pokusy hackerov na vašich webových stránkach. Zásuvný modul Wordfence tiež poskytuje obchodníkom a majiteľom webových stránok možnosť používať funkcie geo-blokovania, naplánované kontroly a overovanie v sieti.

Vedúci profesionál z Semalt Digitálne služby, Julia Vashneva, tu ukáže niekoľko užitočných tipov pre úspešné zvládnutie problému - can pyrex be broken.

Čo potrebujete vedieť o doplnku Wordfence

Wordfence obsahuje podrobné informácie o adresách IP, správu obsahu a prihlasovacie postupy. Tento doplnok WordPress je dodávaný v prémiových a bezplatných verziách. Použitie prémiovej verzie doplnku Wordfence vám dáva šancu vychutnať si blokovanie krajiny, bezplatné prihlásenie a skenovanie.

Inštalácia a nastavenie pluginu Wordfence na vašich webových stránkach je najjednoduchšia úloha, ktorú ste v kampani vykonali. Vlastníci webových stránok, ktorí používajú tento doplnok, si môžu nastaviť svoju e-mailovú adresu, aby dostali upozornenia vždy, keď narazia na cieľový trh. Stránky postihnuté webovými pavúkmi a robotmi sa však môžu rýchlo zničiť kvôli veľkému počtu e-mailov, ktoré sú vedené na lokalite.

Pokiaľ ide o obsahový marketing , preferujú sa dlhodobé stratégie ako krátkodobá politika. Po inštalácii a nastavení bezpečnostného doplnku Wordfence na webovej lokalite elektronického obchodu má klient funkciu zablokovania krajiny, kde je možné zabrániť tomu, aby sa na webových stránkach bombardovalo množstvo IP adries .

Blokovanie robotov a webových pavúkov pomocou pluginu Wordfence

Blokovanie robotov a webových pavúkov môže byť veľmi hektickou úlohou, pretože robotovia stále menia a vymieňajú IP adresy. Aby sa zabránilo robotom a webovým pavúkom, robí to ako pravidelný a efektívny postup na sledovanie robotov pri zmene vlastníctva.

Bots môžu byť skutočným obťažovaním internetových stránok. Ako sme už uviedli, doplnok Wordfence obsahuje funkciu blokovania krajiny. Problémy sa vyskytujú, keď sa pokúsite zablokovať celý rad adries IP pochádzajúcich z krajiny, ktorú chcete podniknúť. Kedykoľvek sa prihlásite do svojho účtu, údaje majú tendenciu obsadiť databázu vašej webovej lokality. Zvážte použitie doplnku Wordfence na blokovanie robotov a vnútornú návštevnosť pochádzajúcu z vašich webových stránok.

Funkcie zabezpečenia doplnku Wordfence

Od vytvorenia doplnku potrebovali niektoré aktualizácie. Nedávno spoločnosť Wordfence predstavila funkciu automatickej aktualizácie, ktorá pomáha obchodníkom aktualizovať a blokovať zraniteľnosti útoku. Podľa profesionálov aktualizácia doplnku Wordfence trvá menej ako 24 hodín na medzinárodnej úrovni.

Wordfence je zaradený ako jedna z najlepších funkcií zabezpečenia webových stránok v oblasti marketingu obsahu. Zvážte inštaláciu doplnku Wordfence na sledovanie prevádzky botu a vnútornej aktivity. Predtým, ako sa roboty dostanú na vašu webovú stránku, musia prechádzať cez CloudFlare. Zvážte použitie kombinácie programov Wordfence a CloudFlare na blokovanie robotov, škodlivých kódov a vnútornej návštevnosti, ktoré ovplyvňujú vaše webové stránky elektronického obchodovania.

November 24, 2017